Fototapeta glamour 3D, trójwymiarowa tapeta do salonu

Fototapeta glamour 3D, trójwymiarowa tapeta do salonu

Co powiesz na trójwymiarową tapetę do swojego salonu? Fototapeta glamour z efektem 3D zaskoczy Cię spektakularnym wyglądem: grą światła i cienia, rozmaitymi odcieniami złota, swoją ozdobnością, graniczącą z przepychem. Jednocześnie - ekologicznie nadrukowana fotografia, przedstawiająca futurystyczną teksturę w trójwymiarowe, trójkątne bryły to grafika absolutnie nowoczesna. Nadruk 3D jest jednym z najczęściej wybieranych w ostatnim czasie wzorów tapet!


Nadruk 3D

Przenieś się w zupełnie inny wymiar! Fototapeta 3D z geometrycznym wzorem olśni Cię odcieniami złota. Abstrakcyjny nadruk jest równie nowoczesny, jak i elegancki. Łączy wyszukaną elegancję stylu glamour z bardzo współczesnym designem surowych brył ukazanych w trzecim wymiarze. Światło, odbijające się od teksturowanej powierzchni, tworzy iluzję lśniących refleksów. Metaliczna, trójwymiarowa płaszczyzna ściany tworzy efekt załamania przestrzeni i optycznego powiększenia wnętrza. Niezwykle efektowny wzór glamour nadaje pomieszczeniu bogaty, dekoracyjny ton. Warto go zestawić z prostymi, monochromatycznymi formami mebli i chłodną, oszczędną kolorystyką wyposażenia.


Gładka czy ze strukturą?

Do wybranego przez Ciebie wzoru tapety proponujemy cztery rodzaje podkładów: papierowy z warstwą kleju, lateksowy oraz winylowy - gładki lub ze strukturą. Wybierając dowolny z trzech pierwszych nośników, otrzymasz fototapetę o idealnie gładkiej, lekko błyszczącej powierzchni. Natomiast w przypadku winylowej (zwanej też flizelinową) ze strukturą - powierzchnia brytu będzie posiadała wyraźne tłoczenia, stanowiące dodatkowy ozdobnik tej dekoracji ściennej. Każdy z podkładów ma nieco inne właściwości i zalety, a także - odmienny sposób nakładania go na ścianę. Zapoznaj się z charakterystyką każdego z nich oraz szczegółową instrukcją montażu (kliknij na zielony przycisk Zobacz). Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Tapeta z nadrukiem Dec'n'Roll, fototapeta, 3D

Cena: od 81,00 zł

Zobacz
B BLOG