Fototapeta do sypialni i do salonu - geometryczny wzór

Fototapeta do sypialni i do salonu - geometryczny wzór

Kolejna z naszych propozycji: geometryczna fototapeta do sypialni oraz salonu. Delikatna, abstrakcyjna grafika tworzy transparentne tło z przenikniętymi światłem wielokątami. Pastelowe kolory: subtelny róż, popiel, błękit i miętowy wnoszą ciepło i uspokajają. W nowoczesnym wnętrzu nie może zabraknąć modnej, stylowej tapety z graficznym nadrukiem!


Spokojna fototapeta do sypialni

Geometryczny wzór w trójkąty o subtelnym, jakby półprzezroczystym zabarwieniu to modernistyczny akcent do Twojej sypialni, salonu oraz biura. Z pewnością spodoba się też młodzieży. W naszej galerii inspiracji znajdziesz pomysł na wystrój pokoju sypialnego z futurystycznym akcentem na ścianie. Ten nowoczesny design wymaga dopasowania odpowiedniego umeblowania oraz dodatków dekoracyjnych. Bardzo dobrze sprawdzą się tutaj proste meble o funkcjonalnej formie, w neutralnej kolorystyce. Udanym połączeniem będą również abażury o ciekawym, współczesnym designie oraz pojedyncza półka wisząca, szafka czy stolik nocny. Aranżacja wymaga maksymalnej oszczędności zdobniczej, prostoty w duchu minimalizmu i pozostawienia znacznej wolnej przestrzeni. Istotne jest też, aby wnętrze było słoneczne lub dobrze oświetlone - uwydatni to specyfikę tej grafiki.


Łatwe klejenie

Jeżeli chcesz uniknąć bałaganu i żmudnego sprzątania po tradycyjnym tapetowaniu - sięgnij po tapetę HP z klejem. Bryt należy tylko dokładnie namoczyć w wodzie, odczekać kilka minut, aż klej nasiąknie i można już nakładać arkusz na ścianę. Dokładny opis znajdziesz w zakładce "Instrukcje: Tapeta HP z klejem" na karcie produktu (po kliknięciu zielonego przycisku Zobacz). Jeśli nie odpowiada Ci papierowy podkład, wybierz tapetę winylową. Możesz zdecydować się na gładką lub z wytłaczaną strukturą.

Tapeta z nadrukiem Dec'n'Roll, fototapeta, 3D

Cena: od 81,00 zł

Zobacz
B BLOG