Fototapeta do jadalni z widokiem natury

Fototapeta do jadalni z widokiem natury

Łany zbóż i polne zioła kołyszące się na wietrze cieszą Twe oczy, koją i wzmacniają psychikę. Kontakt z płodami ziemi odwiecznie tchnie spokojem, poczuciem bezpieczeństwa i swojskości... Wyobraź sobie, że te doznania towarzyszą Ci na co dzień dzięki polnemu widokowi, roztaczającemu się na ścianie w jadalni - Twojej Naturalnej Jadalni. Sugestywna fototapeta z widokiem natury pobudzi apetyt całej rodziny! Bądźcie bliżej matki Ziemi na co dzień i smakujcie śniadanie wśród pszenicznych kłosów!


Fototapeta z klejem, lateksowa, a może winylowa?

W naszej ofercie produktów z nadrukiem znajdziesz aż cztery różne podkłady tapet: tapetę HP z klejem, tapetę lateksową, flizelinową oraz winylową zez strukturą. Każda z nich ma nieco inne właściwości i przeznaczenie. Wybierając nośnik z klejem, zyskujesz na czasie i oszczędzasz pieniądze. Nie potrzebujesz kupować dodatkowej puszki z klejem, wystarczy zamoczyć bryt na chwilę w wodzie. Tapetę łatwo się nakłada i jest trwała. Z kolei tapeta lateksowa ma wzmocnioną strukturę dzięki warstwie lateksu, pokrywającej całą powierzchnię. Lateksowa powłoka dodatkowo zabezpiecza dekoracyjną grafikę nadrukowaną na tapecie. Podkład flizelinowy jest bardzo trwały i odporny na różne czynniki, ponadto ułatwia równomierną aplikację na ścianę. Natomiast matryca flizelinowa z tłoczoną strukturą daje bardzo ciekawy, dekoracyjny efekt.


Fototapeta idealna nawet do bardzo dużych powierzchni

W dekoratorze Dec'n'Roll masz możliwość skonfigurowania tapety w dowolnym rozmiarze, odpowiadającym Twoim potrzebom. Wydrukujemy dla Ciebie grafikę nawet o tak dużych wymiarach, jak 20 x 3,5 m! Dla Twojej wygody podzielimy ją na łatwe do nałożenia bryty o szerokości 130 cm.


Tapeta z naturalnym nadrukiem

Wybierasz grafikę z widokiem natury, ponieważ lubisz naturalne otoczenie i odpręża Cię patrzenie na piękną polską przyrodę?... Na pewno ucieszy Cię informacja, że nasze produkty spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa, są przyjazne zdrowiu oraz środowisku i uzyskały znaczące międzynarodowe eko-certyfikaty! Jesteśmy dumni z naszej technologii bezpiecznego druku lateksowego, który nie wydziela do środowiska niebezpiecznych substancji i jest rekomendowany nawet do pokojów niemowląt!

Tapeta z nadrukiem Dec'n'Roll, fototapeta, 3D

Cena: od 81,00 zł

Zobacz
B BLOG