Fototapeta chmury, niebo do pokoju młodzieżowego

Fototapeta chmury, niebo do pokoju młodzieżowego

Fototapeta z nadrukiem, przedstawiającym pogodne niebo, chmury, obłoki - uosabia pogodę ducha, entuzjazm i radość nastolatków. Obrazuje wolność, lekkość, a także marzycielstwo... Uniwersalna dekoracja ściany: wzór pasuje zarówno do chłopaka, jak i dziewczyny. Daje Ci ogromne możliwości zaaranżowania pokoju młodzieżowego - możesz ją zestawić z wieloma rozmaitymi dodatkami właściwie w każdym kolorze.


Błękit nieba w Twoim wnętrzu

Niezwykłą zaletą tapet z foto nadrukiem jest ich wizualna zdolność budowania nastroju i otwierania nowej perspektywy we wnętrzu. Fototapeta z widokiem pogodnego nieba i chmur, przez które prześwieca słońce to doskonały element dekoracyjny i oryginalne tło dla nowoczesnej aranżacji pokoju młodego człowieka. Pogodny nastrój, który wprowadzi ta grafika, uzupełnisz oryginalnymi poduchami, meblami o nowoczesnym designie oraz nietypowo zestawionymi dodatkami. Na pozostałych ścianach możesz powiesić dopasowany obrazek lub plakat.


Dekoracja (nie tylko) dla marzycieli

Zaproponowana aranżacja ściany to propozycja nie tylko dla romantyków i osób o marzycielskim usposobieniu... Na powyższej wizualizacji przedstawiliśmy ją w zestawieniu z kontrastującymi wzorami o młodzieżowym, współczesnym wyglądzie. Stwórz dla niej własny, indywidualny projekt wystroju i zaaranżuj swoje wnętrze tak, jak podpowiada Ci wyobraźnia! Pamiętaj - w dostępnych na stronie Lotari zbiorach zdjęć znajduje się wiele milionów fotografii i grafik, spośród których możesz wybrać tę idealnie pasującą do Twojego lokum.

Tapeta z nadrukiem Dec'n'Roll, fototapeta, 3D

Cena: od 81,00 zł

Zobacz
B BLOG