Fototapeta 3D układanka/kwadraty do pokoju młodzieżowego

Fototapeta 3D układanka/kwadraty do pokoju młodzieżowego

Radosna fototapeta do pokoju młodzieżowego i dziecięcego - grafika 3D przedstawia układankę z kolorowych klocków, przypominającą nieco kostkę Rubika. Krzywa ściana z ruchomych kwadratów lub mur z kostek to wspaniała mozaika barw, wesoła paleta kolorów tęczy. Zaczaruje przestrzeń pokoju lub salonu, wypełniając je energią, radością i kolorowym szaleństwem.


Postaw na trzeci wymiar!

Zainspiruj się najnowszym trendem w dekoratorstwie i aranżacjach wnętrz - wprowadź do wystroju swojego domu trzeci wymiar! Grafiki 3D rządzą w ostatnich miesiącach wśród wzorów na fototapetach. Ścianę na powyższej wizualizacji zdobi przykuwający wzrok wzór z wypukłymi i trójwymiarowymi bryłami. Wielobarwne sześciany zdają się wysuwać ze ściany, tworząc iluzję ruchu. Ten dynamiczny obraz doskonale wpisuje się w charakter młodzieżowego pokoju. Również starsze dzieci z pewnością go polubią. Inspirację możesz także wykorzystać do urządzenia salonu w nowoczesnym, niestandardowym stylu.


Magiczna ściana

Prawdziwa fuzja kolorów i zachwycająca jakość grafiki - niepowtarzalnych doznań estetycznych dostarczy Ci innowacyjny nadruk lateksowy. Najwyższej próby ekologiczne tusze oddają bogactwo i głębię kolorystyczną, nie ścierają się i nie płowieją pod wpływem promieni UV. Są też bardzo bezpieczne dla zdrowia i środowiska, gdyż ich formuła opiera się na wodzie, a specjalne barwniki nie wydzielają do powietrza szkodliwych substancji lotnych. Wydruk w technologii HP Latex porównywalny jest do jakości wydruku cyfrowego. Postaw na najwyższy standard naszych fototapet!

Roleta z nadrukiem Dec'n'Roll, fotoroleta

Cena: od 191,00 zł

Zobacz
B BLOG