Fotorolety w stylu marynistycznym, marynarskie symbole

Fotorolety w stylu marynistycznym, marynarskie symbole

Czy to lato, czy zima - widzę morze przed oczyma! Nie ma złej pory na marynistyczne klimaty. Dzięki oryginalnym fotoroletom w marynistycznym stylu z nadrukiem marynarskich symboli, cudowne chwile i wspomnienia zamkniesz w czterech ścianach domu ... na nietypowych fotografiach-dekoracjach, funkcjonalnie zdobiących Twoje wnętrze. Fascynujące, wakacyjne przygody pozostaną z Tobą przez cały rok!


Aranżacja w marynistycznym stylu

Styl od lat bardzo popularny i zawsze modny w świecie aranżacji wnętrz - występuje w wielu odmianach, począwszy od morskiego wystroju pokoiku dziecięcego, a na salonie urządzonym w stylu Hamptons skończywszy. Tutaj przedstawiamy sypialnię inspirowaną uniwersalnymi motywami ze świata marynarzy. Co wyróżnia dekorację tego typu wnętrza? Po pierwsze - marynarska kolorystyka: czysta biel uzupełniona błękitem, turkusem, granatem i czerwienią. Takie zestawienie barw wyśmienicie pasuje do pokoju sypialnianego, gdyż jego spokojna tonacja sprzyja wyciszeniu i relaksowi. Biel i odcienie niebieskiego tworzą wrażenie dużej, otwartej przestrzeni, w której można poczuć się swobodnie i bezpiecznie. Konsekwentnie dobrane dodatki tworzą spójną tematycznie całość (zwróć uwagę na pościel, pled, nocną szafkę, doniczki i zasłonę okienną). Działająca na wyobraźnię, wspaniała grafika fotorolet z nadrukowanymi marynarskimi symbolami uzupełnia marynistyczną aranżację.


Fotorolety skrojone na miarę Twoich potrzeb

Jesteśmy producentem rolet, zatem dajemy Ci możliwość zamówienia produktów na miarę. U nas kupisz roletę wymierzoną co do centymetra i idealnie dopasowaną do rozmiarów Twojego okna, nawet o niestandardowych wymiarach albo wyjątkowo dużych gabarytach. Dla nas to nie problem - specjalistyczna drukarka HP jest w stanie zadrukować nawet powierzchnię 180x220 cm, nanosząc na nią doskonałej jakości grafikę. Jeżeli potrzebujesz większej osłony okiennej, pomożemy Ci wybrać odpowiedni nośnik, możemy też zaproponować żaluzje pionowe (zwane inaczej wertikalami) lub panele przesuwne (panel tracki), dające ogromne możliwości zasłaniania powierzchni okien i nie tylko.


Ekologiczny nadruk z marynarskimi symbolami!

Wybierz osłony okienne ozdobione ekologicznymi barwnikami! Tusze lateksowe, stosowane w nadrukach nanoszonych na dekoracje Lotari, nie wydzielają żadnej woni, bardzo szybko wysychają i są odporne na ścieranie oraz działanie promieni UV. Posiadają ekologiczne certyfikaty Greenguard i Ecologo, świadczące o ich najwyższej jakości i nieszkodliwości dla zdrowia i środowiska naturalnego.

Roleta z nadrukiem Dec'n'Roll, fotoroleta

Cena: od 191,00 zł

Zobacz
B BLOG