Fotorolety do dużych okien, wiosenny motyw

Fotorolety do dużych okien, wiosenny motyw

Powiew wiosennej świeżości w Twoim wnętrzu?! Dzięki pomysłowym fotoroletom oraz zasłonom okiennym z personalizowaną grafiką ulubiony widok zamkniesz w swoim lokum. Niezależnie od tego, czy jest to mieszkanie, biuro czy dowolne inne pomieszczenie użytkowe. Marzysz o tym, by przez cały rok podziwiać gałęzie z młodymi, zielonymi listkami? Czemu nie! Z nami zwabisz wiosnę i na zawsze ukryjesz w swoich czterech ścianach!


Fotorolety do dużych okien

Okna o niestandardowych wymiarach wymagają odpowiedniej osłony. Dla wielkogabarytowych powierzchni okiennych najlepszym rozwiązaniem są rolety klasyczne, czyli montowane do ściany albo wkręcane w sufit. Takie rolety przysłonią całą wnękę okienną i możesz je mieć nawet w rozmiarze 180x220 cm. Oprócz klasycznego mechanizmu z łańcuszkiem koralikowym oferujemy innowacyjny automat sprężynowy smartroll, który nie tylko sprawi, że zasłona będzie wyglądać bardzo nowocześnie, ale także zwiększy wygodę sterowania roletą. Przy pomocy pokręteł przy rurce u góry samodzielnie ustawisz poziom zatrzymywania się materiału i szybkość zwijania osłony. Smartroll działa cicho, płynnie i znacznie zwiększa bezpieczeństwo poprzez wyeliminowanie łańcuszka. W zestawie znajduje się rączka oraz dzwoneczek, które możesz przymocować do listwy dolnej, aby dodatkowo ułatwić zwijanie i rozwijanie osłony.


Fotorolety wiosenny motyw

Gałązki z młodymi, soczysto zielonymi listkami to wzór, który napełni pomieszczenie radością, wiosenną świeżością i pięknym kolorem. Rolety z nadrukiem stają się coraz bardziej popularne dzięki swojemu oryginalnemu, niezwykle dekoracyjnemu charakterowi oraz możliwości dopasowania wzoru do wystroju wnętrza i jego stylu. Ekologiczny nadruk sprzyja alergikom, jest całkowicie bezpieczny dla dzieci, nie wydziela żadnej woni ani szkodliwych substancji lotnych. nie zagraża środowisku naturalnemu. Wydruk w rozdzielczości cyfrowego druku HP, o żywej i głęboko nasyconej palecie kolorów oraz wiernym odwzorowaniu grafiki. Delikatny motyw pasuje do pomieszczeń biurowych, a także salonu, kuchni oraz łazienki. Wkomponuje się nawet w wystrój pokoju młodzieżowego oraz dziecięcego. Zieleń wiosennej grafiki będzie się doskonale komponowała z seledynowymi elementami mebli, akcesoriów biurowych oraz innych dekoracji.

Roleta z nadrukiem Dec'n'Roll, fotoroleta

Cena: od 191,00 zł

Zobacz
B BLOG