Fotoroleta z krajobrazem morza. Foto poduszka i obraz

Fotoroleta z krajobrazem morza. Foto poduszka i obraz

Wiatru szum, piachu chrzęst, krzyki mew - to morza zew! Piękno polskiego wydmowego wybrzeża zamknięte w czterech ścianach? Z foto-dekoracjami marzenie staje się rzeczywistością! Poznaj czarujące drukowane rolety i poduszki od Lotari i zakochaj się w klimatycznych nadrukach zdobiących Twój dom.


Marynistyczne inspiracje

Marzysz o salonie urządzonym w stylu Hamptons? Podobają Ci się wnętrza inspirowane lekką i bardzo wakacyjną tematyką morską oraz marynarskimi wpływami? Zobacz, jak kilka prostych kroków pozwoli Ci spełnić to marzenie! Fotorolety, foto poduszki oraz obraz z nadrukowanym krajobrazem morza odmienią Twój dom w wakacyjnym stylu! Wydmy, piaszczysta plaża, wybrzeże morza i błękitne niebo tworzą niesamowity klimat wolności, swobody, wytchnienia, letniego odpoczynku i zapachu morskiej bryzy. Nadmorska grafika rozszerza przestrzeń pomieszczenia, powiększa je optycznie i dodaje mu światła. Otoczenie utrzymane w bieli daje wrażenie swobodnej elegancji, lekkości, jasności i przestronności. Pomysłowym urozmaiceniem będą pamiątki przywiezione z urlopu nad morzem.


Fotoroleta z wydmami

Roleta z fotonadrukiem nadmorskiego widoku pięknie wyeksponuje grafikę, gdy będzie oświetlona promieniami słońca. Tutaj najlepiej sprawdzi się tkanina transparentna, czyli częściowo przepuszczająca światło. W Dec'n'Rollu możesz wybrać tkaninę transparentną lub zaciemniającą, sposób jej montażu, mechanizm, a nawet typ wykończenia. Jednym pociągnięciem myszki dostosujesz grafikę do kształtu okna i określisz wielkość zadrukowanej powierzchni. Możesz też posłużyć się specjalnymi efektami, urozmaicającymi obraz. Poeksperymentuj z naszym dekoratorem i sprawdź, jak wiele możliwości daje Ci Dec'n'Roll!


Foto poduszka i fotoobraz

Wakacyjną grafikę możesz także na nieść na inne produkty, np. na foto poduszkę lub obraz. Ekologiczne barwniki nie uwalniają do powietrza w pomieszczeniu szkodliwych substancji, nie martw się więc o ich wpływ na zdrowie Twoje i Twoich bliskich. Piękny nadruk nie wypłowieje ani nie będzie się ścierał (potwierdzają to badania niezależnego niemieckiego instytutu). Drukowane, ozdobne poduszki oraz dekoracja ścienna z krajobrazem morza dopełnią aranżacji w stylu Hamptons i utrzymają Cię w wakacyjnym nastroju przez cały rok.

Roleta z nadrukiem Dec'n'Roll, fotoroleta

Cena: od 191,00 zł

Zobacz
B BLOG