Fotoroleta Włochy, włoska uliczka – ekologiczny nadruk

Fotoroleta Włochy, włoska uliczka – ekologiczny nadruk

Spraw sobie nietypową osłonę przeciwsłoneczną - zamów urokliwą fotoroletę z nadrukiem pełnej kwiatów uliczki i przenieś się do słonecznej Italii! Ganki, dziedzińce i werandy, pełne kwiatów... śródziemnomorski klimat, południowe słońce, wąskie uliczki, zapraszające do romantycznych spacerów... wszystko to zamknęliśmy w nastrojowej fotorolecie Włochy. Poczuj Włoski klimat w Twoim domu!


Fotozasłanianie w ekologicznym stylu

Nasze fotoprodukty i dekoracje z nadrukiem zdobione są ekologicznymi, bezwonnymi barwnikami metodą druku HP. Lateksowy nadruk nie szkodzi środowisku ani zdrowiu i nie wydziela do atmosfery szkodliwych związków lotnych. Ta nowoczesna technologia uzyskała certyfikaty: Greenguard® i Ecologo®. Color Pro Technology oznacza, że nadruk wyróżnia się głębią kolorów w jakości druku cyfrowego, a także doskonałą rozdzielczością. Jest odporny na ścieranie i niszczące działanie promieni UV.


Zaprojektuj własną roletę

W naszym internetowym sklepie dzięki kilku prostym krokom możesz stworzyć projekt Twojej wymarzonej osłony okiennej. W konfiguratorze Dec'n'Roll znajdziesz takie funkcje jak określenie typu rolety (miejsce i sposób jej montażu), rodzaju tkaniny, koloru i typu mechanizmu prowadzącego, a także sposobu wykończenia dolnego. Produkt na miarę oznacza, że możesz dokładnie określić wymiary rolety z dokładnością do centymetra. Dodatkowe opcje pozwolą Ci uzyskać specjalne efekty na wybranej grafice. Między innymi dopasujesz ją do kształtu produktu, odpowiednio przytniesz, poszarzysz lub nadasz efekt sepii. Możesz nawet powielić grafikę, aby otrzymać mozaikowy wzór. Wypróbuj tych wszystkich możliwości w dekoratorze Lotari i zamów dokładnie taką dekorację okienną, o jakiej marzysz.

Roleta z nadrukiem Dec'n'Roll, fotoroleta

Cena: od 191,00 zł

Zobacz
B BLOG