Fotoroleta optycznie powiększająca przestrzeń, Krajobraz

Fotoroleta optycznie powiększająca przestrzeń, Krajobraz

Niezwykle klimatyczne wnętrze, zalane słoneczną poświatą, wygląda, jakby tonęło w złocie. Szeroka, otwarta przestrzeń jadalni, przechodzącej w salon oraz spora płaszczyzna okna dają wrażenie bezkresu i nieograniczonej wolności... nastrojowy krajobraz na drukowanej fotorolecie, jakby zaokienny widok, buduje niesamowitą aurę pomieszczenia. Nie można oprzeć się wrażeniu, że kuchnio-jadalnia wychodzi wprost na jezioro...


Optyczne powiększenie przestrzeni

Dzięki fotorolecie z nadrukiem krajobrazu Norwegii stworzysz złudzenie powiększenia przestrzeni swojej jadalni. Optyczne wrażenie "rozciągnięcia" powierzchni pomieszczenia uzyskasz dzięki wydłużeniu perspektywy patrzenia. Piękna, wspaniała panorama Skandynawii, rozciągająca się na rolecie w Twoim oknie, nie tylko doda wnętrzu centymetrów, ale też będzie zachwycającą, wrażeniową dekoracją. Nastrojowy klimat skandynawskiego krajobrazu, jego gór, jezior i tradycyjnych, drewnianych wiejskich domów trafi do Twojego wnętrza, a Ciebie przeniesie w zupełnie inny świat... Poddaj się temu urokowi i stwórz zupełnie nową perspektywę patrzenia z fotoroletami od Lotari!


Fotografie w jakości cyfrowej druku HP

Druk HP Latex to innowacyjna technologia, która pozwala nanieść grafiki doskonałej jakości cyfrowego wydruku na tekstylia i giętkie PVC. Przy pomocy tej technologii zdobimy nasze drukowane rolety, tapety, folię samoprzylepną, klosze lampek nocnych oraz obrazy. Nadruk lateksowy gwarantuje najwyższej jakości wydruki z oddaniem głębi kolorów oraz doskonałą rozdzielczością, wiernie odwzorowujące grafiki i fotografie. Tusze lateksowe gwarantują nieszkodliwość dla zdrowia Twoich bliskich oraz dla środowiska naturalnego, w którym żyjecie. Są całkowicie bezwonne i nie wydzielają do atmosfery toksycznych związków lotnych. Wykazują dużą odporność na ścieranie i płowienie, potwierdzoną badaniami niezależnego instytutu. Posiadają międzynarodowe certyfikaty ekologiczne, potwierdzające ich wysokie standardy w zakresie troski o zdrowie i o środowisko.


Rolety takie, jak chcesz

Zajrzyj do dekoratora Lotari Dec'n'Roll i sprawdź, jak wiele opcji wyboru daje Ci ten konfigurator do projektowania rolet. Wybraną przez siebie grafikę umieścisz na dowolnym spośród produktów oferowanych w naszym e-sklepie i dopasujesz jego wymiary oraz parametry do swoich potrzeb. M.in. określisz sposób i miejsce wieszania osłony okiennej, możesz też zdecydować się na żaluzje pionowe lub panel track. Określisz preferowany rodzaj tkaniny, typ rolety i rodzaj mechanizmu. To samo zdjęcie zamówisz na dekoracyjnych poduszkach, lampkach, naklejkach czy tapecie.

Życzymy przyjemnego projektowania wymarzonej foto-dekoracji!

Roleta z nadrukiem Dec'n'Roll, fotoroleta

Cena: od 191,00 zł

Zobacz
B BLOG