Fotoroleta i fotopoduszki z kwiatem hiacyntu

Fotoroleta i fotopoduszki z kwiatem hiacyntu

Kwiatostan hiacyntu ogrodowego, gęsto usiany kwieciem, prezentuje się w całym swym przepychu i okazałości na zachwycającej fotorolecie. Urzeka subtelnością płatków i łagodnym przenikaniem kolorów - od atłasowej bieli do jaśniutkiego, rozbielonego wrzosu. Natura to niedościgniony arcy-mistrz malarstwa! Jedwabiście gładkie fotopoduszki, miękkie niczym nadrukowane na nich kwiaty, kuszą, by wtulić się w hiacyntowy puch. W tak nastrojowej, relaksacyjnej aranżacji z przyjemnością oddasz się chwili wytchnienia.


Elegancki salon z kwiatowymi foto-dekoracjami

Nowoczesny pokój dzienny w minimalistycznej aranżacji, zdominowanej przez biel ścian, mebli i sofy urozmaicają elementy dekoracyjne z delikatnym nadrukiem kwiatu hiacyntu. Subtelny, liliowy odcień łączy się z klasyczną bielą, tworząc wnętrze pełne harmonii, spokoju i dobrego smaku. Ta aura sprzyja odpoczynkowi, beztroskim chwilom relaksu i wyciszenia. Przestrzeń salonu staje się oazą odpoczynku. Przyjrzyj się detalom: kulistemu, białemu wazonowi z gałązką drobnych kwiatków, szklanemu blatowi ławy oraz leżącym na nim książkom o jasnych grzbietach i okładkach - wszystko jest spójne i doskonale przewidziane. Żaden element nie wymyka się spójnej koncepcji aranżacyjnej, nic tu nie razi ani nie odbiega od całokształtu wystroju. Taka przemyślana kompozycja daje wrażenie niesamowitej elegancji, uporządkowania i przejrzystości stylistycznej.


Fotoroleta z kwiatem hiacyntu

Delikatna roletka z fotonadrukiem kwiatu pięknie przysłania przestrzeń okna dzięki prześwitującej tkaninie oraz klasycznej budowie - zawieszona nad wnęką okienną, osłania ją całą. Możliwość zamówienia z mechanizmem bezłańcuszkowym - automatyczne zwijanie to jeszcze większy komfort i bezpieczeństwo. Ekologiczny nadruk jest zupełnie nieszkodliwy dla zdrowia oraz dla środowiska. W konfiguratorze możesz dopasować grafikę do kształtu i rozmiarów swojej rolety, a także zmienić jej kolor (czarno-biała, sepia, szarości). Odkryj, jak wiele możliwości daje Ci Dec'n'Roll!


Fotopoduszki z kwiatem hiacyntu

Dekoracyjne poduszki z ekologiczną grafiką, przedstawiającą gałąź hiacyntu, przyniosą twojemu wnętrzu niezapomnianą lekkość, miękkość, przytulność i finezję. Ekologicznie utrwalony nadruk jest bezwonny i przyjazny skórze oraz zdrowiu, w szczególności bezpieczny dla alergików i dzieci. Ukryty w panelu poszewki zamek jest niedostępny dla najmłodszych, a przy tym zapewnia wygodne jej zdjęcie i wypranie. Sprężysty wkład również nie uczula i nie odkształca się.

Roleta z nadrukiem Dec'n'Roll, fotoroleta

Cena: od 191,00 zł

Zobacz
B BLOG