Fotoroleta do pokoju nastolatka, Jeleń w porannym słońcu

Fotoroleta do pokoju nastolatka, Jeleń w porannym słońcu

Niezwykle nowoczesna i odważna aranżacja, która stawia na kontrasty. We wnętrzu stalowe szarości przeplatają się ze złotem i ciepłymi odcieniami brązu. W oknie wisi nostalgiczna fotoroleta w sepii, ukazująca samotnego jelenia na tle popołudniowego nieba. Wzrok przykuwa także kontrastowo zestawiona kolekcja poduszek z nadrukiem: obok siebie znalazły się biel i czerń; złoto i miedziane brązy na tle szarej sofy oraz metalicznej ściany. Propozycja zarówno dla nastolatków, jak i do awangardowego salonu.


Aranżacja pokoju młodzieżowego

Życiowa przestrzeń nastolatka zorganizowana jest wokół jego pasji, codziennych czynności, wyraża to, czym młody człowiek żyje i co go interesuje. Znajdzie się tu miejsce na przedmioty codziennego użytku, ale też gadżety związane z jego zainteresowaniami, zarówno tymi powszednimi, jak i tymi nadzwyczajnymi, po które sięga od czasu do czasu. Nietypowe połączenia, odważne zestawienia kolorystyczne, oryginalne ozdoby i zwyczajne przedmioty użytkowe - wszystko to tworzy niepowtarzalną całość i buduje klimat indywidualnego świata dorastającego chłopaka lub dziewczyny. Aranżując pomieszczenie dla nastolatków, nie można zapomnieć o pozostawieniu tej przestrzeni na rozwijanie młodzieńczych hobby. Tu ważny głos ma sam zainteresowany - to on najlepiej wie, co jest dla niego szczególnie ważne i czego nie może zabraknąć w jego pokoju. Warto wsłuchać się w ten głos i potraktować go poważnie, aby zbudować otoczenie sprzyjające rozwojowi młodego człowieka.


Rolety do pokoju nastolatka

We wnętrzu, jakim jest pokój nastolatka, każda dekoracja powinna odzwierciedlać styl młodego mieszkańca, jego upodobania i charakter. Fantastyczną okazją do tego są produkty z foto-nadrukiem, pozwalające wyrazić się nastolatkowi i nastolatce, zamanifestować ich indywidualizm i potrzebę niezależności. Kolorowe lub czarno-białe grafiki to pretekst, aby zawrzeć w dekoracji ważny przekaz lub pokazać, co się podoba nastoletniej osobie. Fotorolety to pełen indywidualizmu, ciekawy sposób na wyrażenie siebie poprzez element dekoracyjno-użytkowy. Na osłonie okiennej możesz umieścić dowolną grafikę lub zdjęcie, również swojego autorstwa. W banku zdjęć Fotolii znajdziesz miliony propozycji, które dodatkowo możesz konfigurować według swoich upodobań. Prezentowana powyżej aranżacja to propozycja kierowana przede wszystkim do osób młodych, ale modna roletka z nadrukiem jelenia na tle wschodu słońca równie dobrze będzie wyglądała w salonie, sypialni, a nawet kuchni, łazience czy biurze.

Roleta z nadrukiem Dec'n'Roll, fotoroleta

Cena: od 191,00 zł

Zobacz
B BLOG