Fotoroleta do pokoju dziewczęcego z nadrukiem kwiatów

Fotoroleta do pokoju dziewczęcego z nadrukiem kwiatów

Patrząc na tę urzekającą roletkę, nie oprzesz się urokowi łąki! Słodka woń polnych kwiatów przeniesie Cię do zaczarowanej krainy, gdzie roztacza się lekkość i czar, a wspaniała chwila wytchnienia na łonie natury trwa bez końca... Zaczaruj wnętrze sypialni lub dziewczęcego pokoiku za sprawą niezwykłych dekoracji okiennych z wymarzonym nadrukiem!


Zaczarowana grafika niczym z krainy snów

Baśniowa łąka, jak z krainy fantazji, jawi się na drukowanej roletce w dziewczęcej sypialni. Uroczy, łąkowy motyw malowniczo wkomponował się w wystrój pomieszczenia, jego pastelowo-różowe ściany z aplikacją kwiatuszków, białe mebelki oraz sympatyczne pluszaki i inne drobne dekoracje. Ciepły wygląd uzupełnia drewniana podłoga w jasnym, naturalnym kolorze. Zachwycający nadruk z łąkowymi kwiatami, skąpanymi w słońcu i otoczonymi mnóstwem fantastycznych, wirujących gwiazdek, prześwietla słoneczna poświata. Grafika najpełniej zaprezentuje się na transparentnej tkaninie, przepuszczającej światło do wnętrza.


Klasyczna czy mini?

Samodzielnie zadecyduj o miejscu przymocowania swojej rolety, rodzaju materiału i mechanizmu, kolorze wykończenia, a także dodatkowych efektach graficznych. W dekoratorze Dec'n'Roll znajdziesz różnorodne opcje do konfiguracji wybranej grafiki oraz wyboru parametrów zamawianej osłony okiennej. Jeśli będziesz mieć z czymkolwiek problem - nasi telefoniczni konsultanci chętnie Ci pomogą i udzielą profesjonalnej porady. Możesz skorzystać z internetowego opiekuna klienta, zadzwonić do nas lub wysłać wiadomość e-mail. Nie pozostawimy Twoich pytań bez odpowiedzi i pomożemy dokonać właściwego wyboru.

Roleta z nadrukiem Dec'n'Roll, fotoroleta

Cena: od 191,00 zł

Zobacz
B BLOG