Fotoroleta do małego mieszkania Centrum miasta, ulica

Fotoroleta do małego mieszkania Centrum miasta, ulica

Główna aorta miasta pulsuje wielkomiejskim rytmem. Metropolia nigdy nie ucicha, ona zawsze tętni życiem. Strzeliste, oszklone wieżowce pną się ku niebu, na ulicy ruch, szum, hałas, świst i turkot, sznur samochodów szumnie przesuwa się przez zatłoczone centrum, ryk silników, zgiełk i jazgot unosi się w (za)okiennym pejzażu miejskim. A ponad - i poza tym wszystkim... Ty i Twoje zacisze, przytulny kącik, oaza spokoju, gdzie czas się zatrzymał i pojęcie nieubłaganego przemijania wymazano ze słownika...


Fotoroleta do małego mieszkania

Niewielkie gabarytowo wnętrze możesz optycznie powiększyć, stosując odpowiednie zabiegi. Skutecznym i oryginalnym rozwiązaniem będzie zamontowanie rolety z perspektywicznym nadrukiem. Taka fotoroleta, której grafika jakby wychodzi poza przestrzeń mieszkania i przedłuża wizualnie jego powierzchnię, to idealne rozwiązanie. Stworzone wrażenie optyczne wygląda bardzo artystycznie i dodaje wnętrzu smaku oraz nowoczesnej estetyki. Ekologiczny nadruk wykonany przy użyciu tuszów lateksowych to bezpieczne rozwiązanie dla Ciebie, domowników i Waszego naturalnego otoczenia. Czarno-biała fotografia najbardziej zyskuje, naniesiona na przepuszczającą światło tkaninę rolety. Wówczas najlepiej uwidoczniona jest jej "trójwymiarowość" i perspektywiczność.


Umiejętny dobór kolorów

Pragnąc osiągnąć harmonię w wystroju wnętrza, należy zwrócić baczną uwagę na umiejętny dobór kolorów. Ich harmonijne, spójne zestawienie pomoże Ci nadać mieszkaniu szyku, elegancji i pożądanego ładu. W widocznej powyżej aranżacji niewielkiego salonu bardzo pozytywne wrażenie osiągnięto dzięki trafnemu połączeniu stonowanej kolorystycznie przestrzeni i kilku wyrazistych elementów w mocnych, żywych odcieniach. Spokojne beże ścian, foteli i "zgaszona" fotografia w oknie korespondują z intensywną fuksją flauszowego obicia kanapy, żółtej poduszki oraz żółci taksówki wyróżniającej się na szarej grafice zdobiącej dekorację okienną. Zwróć uwagę także na stolik, obraz na ścianie i elementy dekoracyjne na parapecie.


Wygoda z mechanizmem Clever Spring

Proponujemy nowoczesne rozwiązanie, jakim jest unikatowy system zwijania bezłańcuszkowego. Dostępny zarówno do rolet klasycznych, jak i mini, mechanizm samozwijający sprężynowy to obecnie najbezpieczniejsze na rynku rolet rozwiązanie. Sterowana jednym pociągnięciem ręki roleta zapewni Ci maksymalną wygodę i bezpieczeństwo dla Twoich dzieci, pracując cicho w świetle szyby.

Roleta z nadrukiem Dec'n'Roll, fotoroleta

Cena: od 191,00 zł

Zobacz
B BLOG