Fotoroleta do łazienki z nadrukiem origami.

Fotoroleta do łazienki z nadrukiem origami.

W tej nowoczesnej łazience wzrok przykuwają dwie duże powierzchnie: płaszczyzna ściany i okna. Okazała, bardzo ozdobna – wręcz ekskluzywna – tapeta z bogatym tłoczeniem w stylu glamour oryginalnie koresponduje z pokaźną fotoroleta origami, zadrukowaną girlandami papierowych łódeczek. Egzotyka Wschodu spotyka się z przepychem, dając kompozycję pełną elegancji wzbogaconej nutą Orientu…

 

 

Fotoroleta do łazienki

Tkanina zaciemniająca typu blackout to certyfikowany/wysokogatunkowy materiał, który dzięki swojej podwyższonej odporności na wilgotność powietrza świetnie nadaje się do takiego pomieszczenia jak łazienka. Nie obawiaj się, że piękna grafika wejdzie w reakcję z wodą lub odbarwi się po pewnym czasie. Lateksowy nadruk powstał z trwałych tuszów, które nie ścierają się i nie blakną w słońcu, nie zaszkodzi im również para wodna skraplająca się na szybie. Ekologiczny druk jest bezwonny i nie wydziela do powietrza w pomieszczeniu szkodliwych substancji – możesz czuć się bezpiecznie!

 

Łazienka w stylu glamour

Niezwykle elegancki i dekoracyjny charakter temu wnętrzu nadaje ścianka z tłoczoną tapetą o trójwymiarowej fakturze oraz perłowym mocnym połysku. Efekt dekoracyjności dopełnia satynowa, połyskliwa zasłona, układająca się w finezyjne fałdy. Całość utrzymana w kolorystyce szlachetnej, pełnej elegancji bieli. Jedynym elementem przełamującym tę monochromatyczność jest pastelowo-kolorowy nadruk na klasycznej rolecie.

Roleta z nadrukiem Dec'n'Roll, fotoroleta

Cena: od 191,00 zł

Zobacz
B BLOG