Fotoroleta do łazienki Plaża i papugi

Fotoroleta do łazienki Plaża i papugi

Spoglądasz w stronę okna - przed Tobą roztacza się lazurowe wybrzeże: rozpalony słońcem piasek mieni się złociście i parzy stopy, nadpływające pieniste fale przynoszą ukojenie i orzeźwienie. Trzy ary, siedzące na pobliskiej gałęzi, komentują coś głośno w swoim papuzim języku. Chłodzi Cię delikatny powiew oceanicznej bryzy od okna, podchodzisz do wody i zanurzasz się w spienioną toń... czy to głębiny wanny, czy też lazur Pacyfiku? Układasz się wygodnie, otulona aromatyczną pianą, zamykasz oczy i płyniesz, a nad Tobą unosi się chrapliwe "rrraaaa, rrraaaa!" - oto raj w Twoim domowym Spa...


Odkryj tropikalną bryzę w swoim domu dzięki fotorolecie do łazienki z nadrukiem Plaża i papugi!


Fotoroleta do drzwi balkonowych i nie tylko...

W dekoratorze Dec'n'Roll możesz zaprojektować osłonę okienną, która najlepiej będzie odpowiadała Twoim potrzebom i właściwościom Twojego okna. Po dokonaniu wyboru grafiki pojawi się okienko z opcjami. Samodzielnie ustalasz wymiary produktu, rodzaj montażu rolety (klasyczna lub mini), tkaninę (transparentną lub zaciemniającą), a także rodzaj mechanizmu (w tym opcja: mechanizm sprężynowy smartroll) oraz wykończenia dolnego. Tę samą grafikę możesz skonfigurować dla innej dekoracji z nadrukiem: tapety, lampki, poduszki, naklejki, czy obrazu. Spośród osłon okien możesz zdecydować się nie tylko na roletę, ale też panel track lub vertical. W ten sposób dostosujesz produkt do rodzaju posiadanego okna i charakteru pomieszczenia.


Fotograficzna roleta w łazience

Nadrukowana na roletce fotografia jest zupełnie niepodatna na niszczące działanie wilgoci w pomieszczeniu, jakim jest łazienka. Nie zaszkodzą mu również promienie słoneczne, gdyż lateksowy druk jest odporny na płowienie i ścieranie (potwierdzają to badania niezależnego instytutu Intertek). Proponowane tkaniny: zaciemniająca Blackout oraz transparentna Carina nie tylko bardzo dobrze sprawdzają się w roli nośnika dla nadruku, ale też wykazują zwiększoną odporność na wilgoć w powietrzu, zatem są doskonale dostosowane do takich pomieszczeń, jak kuchnie, restauracje, czy łazienki. Ta fotoroleta wyśmienicie sprawdzi się w Twoim domowym spa, dostarczając Ci przyjemnych doznań estetycznych i wygody w wieloletnim użytkowaniu produktu.

Roleta z nadrukiem Dec'n'Roll, fotoroleta

Cena: od 191,00 zł

Zobacz
B BLOG