Fotopoduszki i fotorolety Kwiaty w ogrodzie

Fotopoduszki i fotorolety Kwiaty w ogrodzie

Przechadzasz się po ogrodzie pełnym kwitnących magnolii. Słodki zapach opanował przestrzeń i ... Twoje zmysły. Słońce sączy swe promienie między gałązkami, różowymi pąkami i drobnym listowiem. Radość słonecznego dnia przenika do Twojej sypialni, jakby zawieszonej wśród drzew w samym sercu ogrodu. A wszystko to za sprawą wyjątkowych fotorolet i fotopoduszek z nadrukiem Kwiaty w ogrodzie. Zajrzyj do Dec'n'Rolla i stań się magikiem przestrzeni!


Kwiatowy fotonadruk na dekoracjach do domu

Sięgnij po trend, królujący w ostatnich latach w wystroju wnętrz! Klimatyczny nadruk na roletach, tapetach czy poduszkach odświeży Twój dom. Kremowe ściany oraz jasne podłogi z naturalnego drewna tworzą delikatne, monochromatyczne tło dla drukowanych dekoracji Lotari. Uroczy widok kwitnących magnolii przyniesie odprężające skojarzenia z naturą, kwiatowym zapachem, wiosną, ciepłem słońca i wiosenną eksplozją radości. Motyw idealny do sypialni, a także do salonu. Sprawdzi się także w kuchni.


Fotopoduszki z nadrukiem kwiatów magnolii

Mięciutkie, wypełnione antyalergicznym wypełnieniem poduszki z dekoracyjną grafiką to nieodzowny element wystroju pokoju sypialnianego i gościnnego. Nieuczulający, ekologiczny nadruk zapewnia bezpieczne dla zdrowia i środowiska użytkowanie, a zdejmowalna poszewka ułatwia odświeżenie produktu.


Fotorolety idealnie dopasowane

W konfiguratorze Dec'n'Roll możesz dopasować grafikę i parametry Twojej osłony okiennej do modelu okna oraz indywidualnych upodobań. W bardzo prosty sposób określisz wymiary roletki (z dokładnością co do centymetra), rodzaj obudowy (wolnowisząca lub w kasecie), sposób wieszania, typ tkaniny, kolor mechanizmu, a nawet kształt i kolor dolnego wykończenia.


Mechanizm tradycyjny czy samozwijający?

Innowacyjnym rozwiązaniem w Lotari jest możliwość zastąpienia tradycyjnego mechanizmu zwijającego łańcuszkowego nowoczesnym automatem sprężynowym. Nie dopłacisz za niego ani złotówki! Smartroll pozwoli Ci jednym ruchem ręki podnieść lub opuścić roletę, a pokrętła przy górnej rurce umożliwią ustawienie poziomu, na którym ma się zatrzymać tkanina. Mechanizm działa cichutko, płynnie i jest dziecinnie prosty w obsłudze. A co najważniejsze - podnosi poziom bezpieczeństwa w porównaniu do tradycyjnej osłony okiennej z łańcuszkiem koralikowym. Nasze opatentowane technologie zdobyły odznaczenia za szczególną dbałość o dostosowanie produktów do bezpieczeństwa dzieci.

Poduszka z nadrukiem Dec'n'Roll, ze zdjęciem, foto poduszka

Cena: od 55,00 zł

Zobacz
B BLOG