Foto panel track. Panele przesuwne z kwiatem

Foto panel track. Panele przesuwne  z kwiatem

W surowym wnętrzu postindustrialnym pożądanym elementem jest dekoracja, która je ociepli i doda nieco przytulnego charakteru. Duże powierzchnie okienne zasłonisz nowoczesnymi panel trackami z ozdobnym nadrukiem kwiatu. Foto panele przesuwne skutecznie osłonią przestrzeń loftu przed nadmiernym nasłonecznieniem, ponadto będą gustowną dekoracją, wpisującą się w ich klimat. Panele z fotonadrukiem to bardzo wygodne i stylowe rozwiązanie do współczesnych lokali pofabrycznych.


Panele japońskie do wnętrz loftowych

W przestrzennych mieszkaniach postindustrialnych charakterystycznym elementem wnętrza są wielkogabarytowe okna, często o nietypowych wymiarach. Najlepszym rozwiązaniem do takich pomieszczeń są nowoczesne osłony okienne, takie jak verticale lub panel tracki. Te ostatnie mogą zasłonić nawet okna o wymiarach 5,8 x 3 m! To od Ciebie zależy, z ilu paneli będzie się składała osłona. Masz także możliwość wyboru tkaniny przepuszczającej światło lub zaciemniającej oraz sposobu jej mocowania: na rzep bądź umocowana na listwie aluminiowej. Dzięki solidnym, przyszywanym rzepom panele nie odrywają się od listwy i można je w każdej chwili zdjąć. Mocowanie na listwie aluminiowej polega na wsunięciu kolejnych pasów tkaniny w tunel listwy. W Dec'n'Rollu wybierzesz też rodzaj sterowania: manualny, sznurkiem lub drążkiem. Dodatkową opcją jest wyposażenie paneli w dolną listwę z aluminium.


Panel track z nadrukiem

Dzięki drukarce wielkoformatowej HP możemy nanieść na twoje panele dowolną grafikę lub zdjęcie. Zaproponowany tu wzór z białą dalią harmonijnie wkomponował się w surowy wystrój loftowej jadalni. Biel płatków nawiązuje do białych mebli, a seledyn ożywia i ociepla wnętrze. Ekologiczne barwniki w druku lateksowym to rozwiązanie bezpieczne dla zdrowia i przyjazne środowisku. Atramenty HP Latex składają się w ponad 3/4 z wody, są bezwonne, nietoksyczne i mają zwiększoną odporność na zarysowania i blaknięcie pod wpływem promieni UV. Uzyskany wydruk cieszy oczy najwyższej jakości grafiką o pięknym nasyceniu kolorów i wysokiej rozdzielczości, zapewnionej dzięki technologii Color Pro. Druk lateksowy uzyskał ważne certyfikaty ekologiczne: Greenguard i Ecologo, a tkaniny paneli zostały odznaczone znakami Bezpieczny Produkt PZH, Tekstylia Godne Zaufania oraz OEKO-TEX.

Z Lotari możesz mieć pewność, że zakupiony produkt spełnia wszelkie normy w zakresie ochrony środowiska i zdrowia, zatem będzie bezpiecznie służył Twojej rodzinie.

Panel track z nadrukiem Dec'n'Roll, panele japońskie

Cena: od 522,00 zł

Zobacz
B BLOG