Dekoracja okienna do kuchni nadruk Kawa. Fotorolety kuchenne

Dekoracja okienna do kuchni nadruk Kawa. Fotorolety kuchenne

Zanim pobudzi Cię łyk gorącego napoju, rozbudź zmysły apetycznym widokiem! Gdy tylko przekroczysz kuchenny próg, twoje oczy powita zachęcająca sceneria w oknie. Natychmiast zapragniesz sięgnąć po parującą filiżankę małej czarnej... Wyśniona roleta dla kawoszy znajdzie swoje miejsce zarówno w jadalni, jak i salonie, obok stolika z serwisem kawowym.


W nowoczesnej kuchni

Współczesne wnętrza kuchenne, bardzo często łączone z przestrzenią jadalni, charakteryzują się dużą kompaktowością, wysoką funkcjonalnością i jednocześnie spełniają funkcję dekoracyjną. Kompatybilne meble w zabudowie, z wbudowaną lodówką, blatem indukcyjnym, zmywarką oraz innymi sprzętami AGD sąsiadują z nowocześnie zdobionymi ścianami o interesującej fakturze oraz oknami o nietypowych wykończeniach lub oryginalnych zasłonach. W takiej aranżacji doskonale sprawdzą się fotorolety z modnym, oryginalnym nadrukiem. Artystyczne ujęcie filiżanki z parującą małą czarną, w otoczeniu świeżych kawowych ziarenek nie tylko gustownie ozdobi kuchenną przestrzeń, ale też korzystnie wpłynie na samopoczucie mieszkańców, pobudzająco oddziałując na zmysły.


Fotoroleta z sugestywnym nadrukiem

Poczuj aromat energetyzującego naparu, unoszący się w powietrzu i zasmakuj jego wyborny smak już w progu kuchni. Rozkoszuj się wspaniałym widokiem na drukowanej rolecie i ciesz się miłą ochłodą, jaką da Ci ona w gorące dni. Urzekająca grafika powstała przy użyciu całkowicie bezpiecznych, lateksowych tuszów. Ekologiczne barwniki mają w składzie ponad 70% wody i nie wydzielają do powietrza żadnych niebezpiecznych substancji lotnych, toteż są polecane do pomieszczeń jadalnianych oraz pokojów dziecięcych. Technologia druku lateksowego zapewnia doskonałość kolorów i najwyższą rozdzielczość w druku cyfrowym.


Roletki dopasowane do Twoich potrzeb

Aby zapewnić Ci maksymalne zadowolenie z produktu, stworzyliśmy specjalny program do samodzielnego projektowania swojej osłony na okno. W aplikacji Dec'n'Roll możesz zdecydować o rodzaju mechanizmu zwijającego, sposobie i miejscu montażu rolety, jej wymiarach, typie tkaniny, stopniu przepuszczalności światła, a nawet określić kolor i kształt dolnej listwy. Wśród dostępnych mechanizmów znajdziesz innowacyjny automat sprężynowy, wybór którego nie będzie Cię kosztował ani złotówki! Zaprojektuj od A do Z fotoroletę do swojej kuchni i ciesz się dekoracją skrojoną na miarę Twoich potrzeb!

Roleta z nadrukiem Dec'n'Roll, fotoroleta

Cena: od 191,00 zł

Zobacz
B BLOG