Dekoracja okien w sypialni z fotonadrukiem maki

Dekoracja okien w sypialni z fotonadrukiem maki

Czerwone płatki, przeniknięte słonecznym blaskiem, niczym motyle skrzydła falują przy delikatnych podmuchach wiatru. Makowisko porasta Twoją sypialnię, roztaczając wokół odurzającą woń... Maki - uważane za symbol snu, marzeń sennych, zapomnienia, ale także namiętności - to motyw idealny do wystroju pokoju sypialnego. Razem z Dec'n'Rollem zaprojektuj wymarzone osłony okienne lub inne dekoracje zdobione personalizowaną grafiką i ciesz się wnętrzem jak ze snów!


Grafika perfekcyjnie dopasowana

W dekoratorze Lotari możesz zoptymalizować fotografię lub plik graficzny do rozmiaru i rodzaju swoich okien. Dzięki specjalnym narzędziom, "przytniesz" zdjęcie do wymiarów odpowiadających Twoim wnękom okiennym, a także dobierzesz efekty wizualne, takie jak efekt szarości, sepii, czarno-białego wydruku, lustrzanego odbicia grafiki lub wycięcia wybranego fragmentu zdjęcia. Dzięki temu uzyskasz np. kaskadowy układ graficzny do okien wieloskrzydłowych, w tym zawierających okno balkonowe.


Piękny, makowy akcent w sypialni

Wyróżnikiem tej inspiracji jest połączenie słonecznego widoku natury, z makowiskiem na pierwszym planie, oraz motywu maków w dekoracjach przeznaczonych do sypialni. Bogata symbolika maków, kojarzonych między innymi ze snem, marzeniem nocnym, ale również intymnością i namiętnością, wpisuje się w charakter sypialnianego wnętrza, budując jego wyjątkową atmosferę. Maki, czerwieniące się na błękitnym niebie, będą wyśnioną ozdobą Twojej alkowy.

Roleta z nadrukiem Dec'n'Roll, fotoroleta

Cena: od 191,00 zł

Zobacz
B BLOG