Bezpieczna roleta do pokoju niemowlęcia, obłoczki, chmurki

Bezpieczna roleta do pokoju niemowlęcia, obłoczki, chmurki

Dla naszych milusińskich - przytulny wystrój pokoiku niemowlęcego, pełen słodyczy jak ze snów. Urocze chmurki na drukowanej roletce komponują się z kolorem ścian i dekoracyjnych przytulanek na podłodze. Pastelowa kolorystyka, sympatyczne motywy i harmonijny układ poszczególnych elementów w wystroju tworzy wspaniałą atmosferę bezpieczeństwa, ciszy, spokoju i subtelnej radości.


Rolety bezpieczne jak nigdy wcześniej!

Dzięki zupełnie innowacyjnej, opatentowanej technologii smartroll, zwiększyliśmy poziom bezpieczeństwa osłon okiennych tak, by były stuprocentowo przyjazne dzieciom. Do tej pory nie było równie bezpiecznego produktu! Nasze rozwiązania zyskały uznanie w oczach instytutów certyfikujących produkty na rynku pod kątem ich bezpieczeństwa względem najmłodszych. Uzyskaliśmy odznaczenie KidZone dla marki przyjaznej dzieciom. Mechanizm smartroll działa bezłańcuszkowo, dzięki czemu eliminuje wszelkie potencjalne zagrożenie dla małych dzieci. Automat zwija roletę bezgłośnie, płynnie i z prędkością , jaką sam ustalisz. Specjalne pokrętła przy górnej rurce służą nie tylko do wyregulowania prędkości zwijania, przy ich pomocy ustawisz także wysokość, na jaką ma się podnosić tkanina.


Przyjazne nadruki

Piękna grafika rolety- obłoczki, chmurki w pastelowych odcieniach i słodkich deseniach została naniesiona metodą bezpiecznego druku HP lateksowego. Ekologiczne barwniki zostały wyprodukowane na bazie wody, która po wyparowaniu zostawia na zadrukowanym materiale same tusze. Nadruk nie uwalnia do atmosfery szkodliwych substancji lotnych, przez co jest przyjazny nie tylko zdrowiu Twoich najbliższych, ale także chroni ekosystem. Technologia uzyskała ważne międzynarodowe certyfikaty: Greenguard i Ecologo, a także Color Pro Technology. Również tkaniny stosowane w produkcji naszych osłon okiennych zostały odznaczone certyfikatami Tekstylia Godne Zaufania oraz PZH. Daje to naszym klientom gwarancję, że zakupione przez nich produkty będą absolutnie bezpieczne dla całej rodziny oraz spełniające standardy ochrony środowiska naturalnego, w którym żyją.


Wiele możliwości

W konfiguratorze Dec'n'Roll znajdziesz różnorodne możliwości dopasowania zamawianej roletki do swojego wnętrza, a także indywidualnych potrzeb. Jeżeli zależy Ci na całkowitym zaciemnieniu pokoju dziecięcego, wybierz tkaninę blackout (nie przepuszczającą światła). Jeśli natomiast chcesz delikatnie osłonić pomieszczenie przed nadmiernym nasłonecznieniem, ale nie chcesz powodować mroku, zdecyduj się na tkaninę transparentną, np. Carinę. Możesz wybrać odpowiadający Ci typ rolety (klasyczną lub mini), rodzaj i kolor mechanizmu zwijającego oraz typ wykończenia dolnego (z listwą lub bez).

Roleta z nadrukiem Dec'n'Roll, fotoroleta

Cena: od 191,00 zł

Zobacz
B BLOG