Szukasz niepowtarzalnego, a przede wszystkim osobistego prezentu dla ukochanej lub ukochanego? Wierzysz, że najlepsze upominki to te, które nawiązują do wspólnych przeżyć i pozwalają na utrwalenie niezwykłych wspomnień? Stwórz więc spersonalizowany obraz, poduszkę lub lampkę z fotodedykacją i zaskocz bliską osobę oryginalnym prezentem!

Upominek tego typu ucieszy zarówno kobiety, marzące o osobistym i romantycznym podarunku, jak i mężczyzn, którzy doceniają indywidualnie zaprojektowane, kreatywne gadżety. Sprawdzi się jako prezent na rocznicę, urodziny, Boże Narodzenie i… tak po prostu, bez okazji. Uczucia warto przecież okazywać każdego dnia. Spersonalizowany nadruk udowodni, jak dobrze znasz bliską Ci osobę, i wiesz, co naprawdę ją ucieszy.

Lotari, obraz z nadrukiem Para na moście

Niepowtarzalny obraz czy romantyczna poduszka?

Prezenty z fotodedykacją pozwolą zachować wspaniałe wspomnienia na dłużej. Możesz uwiecznić na nich ważne dla Was chwile – szalony wyjazd na wakacje, romantyczny spacer przy zachodzie słońca, zaręczyny lub co tylko chcesz. Nadruk w pełni zależy od Twojego pomysłu.

Jeśli chcesz nadać projektowi jeszcze bardziej personalny charakter – dodaj osobisty dopisek, cytat, dedykację. W ten sposób stworzysz najbardziej niepowtarzalny upominek dla tej jedynej, wyjątkowej osoby! A wykonanie go z trwałego i nieuczulającego materiału sprawi, że będzie on towarzyszył Wam tak długo, jak tylko będziecie chcieli.

Lotari, obrazy z nadrukami Cytat i Zakochana Para

Obraz ze wspólnym zdjęciem stanie się prawdziwą ozdobą salonu, grafika z życiowym motto nada niepowtarzalnego charakteru gabinetowi, a poduszka z romantyczną dedykacją sprowadzi do Twojej sypialni spokojny sen. Indywidualnie zaprojektowany nadruk sprawi, że prezent idealnie trafi w gusta obdarowanej osoby. Pamiętaj przy tym, by właściwie dobrać kolory. Odgrywają one dużą rolę w nastrajaniu się na każdy kolejny dzień.

Poznaj wszystkie odcienie relaksu w Twoim domu.

Lotari, poduszki z nadrukami: Para i Life is better together, lampka z nadrukiem Taniec

Kolorowa poduszka dla malucha

Z gadżetów z fotodedykacją ucieszą się również dzieci. Dzięki poduszks z wizerunkiem bohaterów z ulubionej kreskówki maluch już nigdy nie będzie bał się ciemności, a własna roześmiana twarz na fototapecie lub naklejce na meble stanie się dla niego niezwykłą ozdobą pokoju.

Tworzenie spersonalizowanego nadruku to także okazja do wykreowania pluszowego świata dla Twojego malucha. Wybierz poduszki lub rolety z nadrukami szczeniaków lub małych kotków – rozczulają i wywołują uśmiech, niezależnie od sytuacji.

Lotari, poduszki z nadrukiem Szczeniaczki

Lotari, fototapeta Dziecko

Jak zamówić prezent z fotodedykacją?

Myślisz, że to trudne i zajmie Ci to wiele czasu? Nic z tych rzeczy! Całość załatwisz w naprawdę kilku krokach.

  1. Wybierz przedmiot, który chcesz ozdobić – poduszkę, obraz, lampkę, tapetę, a nawet rolety.
  2. Wgraj własne zdjęcie – może to być fotografia, grafika z mottem życiowym, scena z ulubionego filmu…
  3. Wykadruj obraz, nałóż filtr (tylko jeśli chcesz) i złóż zamówienie.

Gotowe!

 

Lotari, obraz z nadrukiem Szczęście

Lotari, obraz z nadrukiem Na Szczycie