Zastanawiasz się, kiedy jest najlepszy czas na odmianę wystroju wnętrza? Właśnie teraz, na początku jesieni! Spokojnie, nie musisz wymieniać wszystkich mebli i sprzętów. O odświeżony wygląd mieszkania zadba kilka odpowiednio dobranych dodatków. Zapewnij swoim wnętrzom nową odsłonę aranżacyjną dzięki jesiennym dekoracjom. Taką metamorfozę najlepiej zacząć od okien.

Dlaczego jesień to dobry czas na zmiany w wystroju wnętrz? Po wakacyjnym odpoczynku spędzonym na łonie natury z pewnością masz bardzo dużo energii i jesteś gotowy na nowe wyzwania nie tylko w pracy, lecz także w swoim domu. Nie możesz się już doczekać? Zanim wyruszysz na poszukiwanie ozdobnych dekoracji, zobacz 3 propozycje jesiennych aranżacji okiennych.

1. Migawka letnich wspomnień – zdjęcia z wakacji na roletach

Jeśli tęsknisz za wakacjami, nie musisz się z nimi rozstawać na kolejny rok. Letnimi pamiątkami możesz się bowiem otaczać przez cały czas. Tym razem jednak nie zajmuj wolnej przestrzeni dodatkami na szafkach i regałach. Uwieczniony na fotografii wizerunek Ciebie i bliskiej osoby może ozdobić… roletę na oknie.

Pobierz

Jak to zrobić? To bardzo proste. Na stronie www.lotari.pl na wybrany produkt możesz wgrać własne zdjęcie. Po uruchomieniu nowego widoku na stronie pojawi się menu, w którym wybierasz:

  • wysokość i długość rolety,
  • typ tkaniny (przepuszczająca światło lub nie),
  • rodzaj mechanizmu,
  • sposób wykończnia rolety.

Pobierz

Ponadto możesz samodzielnie dopasować układ zdjęcia do rolety za pomocą myszki. Dodatkowe opcje pozwalają Ci także zdecydować, czy wolisz fotografię w kolorze, barwach czarnych i białych czy sepii.

Nie możesz zdecydować się, które zdjęcie warto wykorzystać w swoim pokoju? Nie musisz rezygnować z innych fotografii. Na Lotari.pl wgrasz swoje zdjęcie nie tylko na rolecie, lecz także na poduszkach ozdobnych, lampkach, a nawet… tapetach na ścianach.

2. Powiew złotej jesieni – dary z natury na panelach

Jesień nie musi kojarzyć się tylko z chmurami, deszczem i niską temperaturą. Wrzesień i październik nie raz zachwycały pięknymi i bardzo słonecznymi dniami ozdabianymi dodatkowo złocącymi się liśćmi. Chcesz, aby widok ten towarzyszył Ci przez cały czas?

Pobierz

To możliwe, jeśli wybierzesz nadruk na panel trackach przedstawiający jesienne widoki. Wzór pomarańczowych i złotych liści bardzo dobrze sprawdzi się na tkaninach przepuszczających światło. Dzięki temu w ciągu dnia promienie słońca będą delikatnie wpadały przez panele do wnętrza, nadając tkaninie złocistego blasku.

Pobierz

Panel tracki od Lotari można montować na rzep lub listwę aluminiową. Możliwe jest także wybranie sposobu sterowania: ręczne, za pomocą sznurka lub za pomocą drążka. Panel track bardzo dobrze prezentuje się na dużych, wysokich oknach w otoczeniu delikatnych firanek. Pamiętaj jednak, że ten element dekoracyjny można zawiesić nie tylko przy oknie – sprawdza się także jako ściana działowa, znana chociażby z japońskich domów (stąd druga nazwa – panel japoński).

3. Zielono mi przez cały rok – leśne widoki nie tylko na roletach

Pamiętasz wakacyjne spacery po parkach i lasach? Wokół otaczało Cię mnóstwo zieleni, wijące się w nieznane ścieżki i szumiące strumyki. Na takie widoki nie musisz jednak czekać do następnych wakacji. Krajobrazy tajemniczych lasów znajdują się na wyciągnięcie ręki, a dokładniej – na roletach transparentnych od Lotari.pl.

Pobierz

Jeśli chcesz, aby Twój pokój zamienił się w leśną dżunglę, wzór ten możesz powtórzyć na innych dodatkach Dec’n’Roll od Lotari. Wzory wysokich drzew pełne zielonych liści i igieł oraz jezior i strumieni świetnie sprawdzą się na:

  • tapecie na ścianie – np. za łóżkiem, lub kanapą w salonie,
  • naklejkach na meble, drzwi lub ściany – np. w gabinecie czy sypialni,
  • obrazie – np. w kuchni,
  • lampce – blisko łóżka lub w pokoju dziecięcym,
  • poduszce – dekoracji idealnej nie tylko na łóżko czy sofę, lecz także na okno.

 

Pobierz

Więcej nadruków na wybrane dekoracje znajdziesz na stronie Dec’n’Roll od Lotari.pl.