Podczas urządzania domu istotna jest estetyka i bezpieczeństwo. Oba czynniki nabierają większego znaczenia, gdy w grę wchodzi przygotowanie pokoju dla dziecka. Obecność małego członka rodziny warto podkreślić wyjątkową atmosferą i kolorami.Każde maleństwo jest delikatne i wrażliwe na czynniki zewnętrzne, takie jak temperatura czy nasłonecznienie. Dlatego tak ważny jest montaż szczelnych okien i odpowiednich rolet. Te przepuszczające światło stanowią wybór idealny – dobierzesz je bowiem według koloru, faktury oraz nadruku, nie zaciemniając przy tym wnętrza.

Zobacz nadruki na rolety do pokoju dziecięcego

Ciekawą opcją będą również rolety dzień i noc, które bez konieczności podnoszenia umożliwiają regulowanie ilości wpadającego do pokoju światła. To ułatwi korzystanie z nich zarówno dorosłym, jak i nieco starszym pociechom.

A co z kolorami? Wybierz te ciepłe i spokojne. Doskonale sprawdzą się pastele – róż dla dziewczynki, błękit dla chłopca lub neutralne beże dla obojga! Bajkowe nadruki w różnych odcieniach i kształtach przypadną do gustu wszystkim milusińskim. 
 
Urządzasz dom? Sprawdź, jak dobrać rolety do sypialni i kuchni.