Jakie prezenty są najlepsze? Z pewnością te podarowane od serca i dopasowane do obdarowanej osoby. Oprócz upominku wyrazem przywiązania i sympatii jest też dedykacja. Nie musisz jednak kupować książki, żeby zostawić bliskiemu kilka pamiątkowych zdań, które będą zawierać serdeczne życzenia lub ulubiony cytat. Przecież czasem to obraz mówi więcej niż tysiąc słów.

Otrzymywanie prezentów stanowi źródło niewyczerpanej przyjemności, zwłaszcza jeśli to estetyczne i uniwersalne dodatki do salonu, sypialni lub gabinetu, które pozwalają podkreślić nie tylko piękno wnętrz, lecz także indywidualny styl ukochanej osoby. Nowoczesnym i jednocześnie romantycznym upominkiem będzie niepowtarzalny zestaw spersonalizowanych obrazów, miękkich poduszek lub naklejek z wybraną przez Ciebie dedykacją.

Zobacz, jakie możliwości dają spersonalizowane zestawy prezentowe od Lotari i skomponuj niepowtarzalny upominek, który będzie cieszył dłużej niż kwiaty lub czekoladki.

Miękki zestaw poduszek – nie tylko dla marzyciela i wielbicielki bujania w obłokach

Poduszki mogą mieć rozmaite wzory, a każdy nawiązujący do innego stylu. Zastanawiasz się, czy poduszka stanowi dobry pomysł na prezent? Tak, pod warunkiem że zadbasz o to, by wyposażyć ją w osobisty element. W jaki sposób to zrobić? Jeśli bliska Ci osoba marzy o podróży do Nowego Jorku i fascynuje ją klimat wielkich miast, podaruj jej poduszkę z nadrukiem nowojorskiej panoramy oraz do kompletu kilka innych – z wizerunkiem Warszawy, Londynu lub innej nowoczesnej metropolii.

Lotari, poduszki z nadrukiem Nowy Jorki i Warszawa

Salon w stylu industrialnym możesz wzbogacić poduszką w folkowe wzory, które będą kontrastować z surowym, minimalistycznym charakterem wnętrza. Barwne motywy dodadzą dynamiki zrównoważonej i surowej aranżacji. Takie poduszki w jednej chwili ożywią chociażby szarą lub granatową kanapę.

Lotari, poduszki z nadrukiem Ornamenty i Ludowe Wzory

Właściciel lub właścicielka eleganckiego pokoju z pewnością docenią wytworne poduszki w stylu glamour.

Lotari, poduszki z nadrukiem Diamenty i Połysk

Zobacz kolekcje poduszek Lotari do różnych wnętrz

Jak malowany – obraz z dedykacją

Obrazy – nie tylko te ręcznie malowane na płótnie, ale też w formie fotografii, plakatu lub barwnej grafiki – wzbogacają każde wnętrze o niepowtarzalny, wyrafinowany charakter. Przypominają wspaniałe podróże oraz zachęcają do tych, które dopiero nadejdą, a na razie jeszcze pozostają w sferze marzeń. Równie inspirujące mogą być obrazy z cytatem z ulubionego filmu lub prostym, a jednocześnie wiele mówiącym napisem „Kocham Cię”. To, jaki spersonalizowany nadruk wybierzesz, zależy tylko od Twojej fantazji.

Jeśli chcesz, by Twój prezent był jeszcze bardziej oryginalny, zamiast jednego obrazu podaruj trzy lub cztery w ramkach w różnym rozmiarze, które sprawią, że wnętrze zyska awangardowy wyraz.

Ukochana osoba lubi, gdy przedmioty wokół niej współgrają ze sobą i tworzą harmonijną całość? Wybierz obrazy w ramach równej wielkości z nadrukiem nawiązującym do jednej tematyki.

Lotari, obrazy Panorama Rzymu

Lotari, obrazy Zachód Słońca

Szukasz sposobu, aby wprowadzić do wnętrza kwiaty, które zawsze będą zachwycać pięknem i żywymi barwami? Podaruj obrazy z kwiatowym nadrukiem. Jeśli dodatkowo wpleciesz do kolekcji jeden z dedykacją, Twój podarunek stanie się jeszcze bardziej niezwykły.

Lotari, obrazy z nadrukiem Róże i Miłość

Możesz też wgrać własne zdjęcie lub grafikę z wyznaniem i umieścić je na obrazie.

Zobacz kolekcje obrazów Lotari do różnych wnętrz

Naklejki – piękne wzory mówią same za siebie

Naklejki na ścianę czy na meble już dawno przestały odgrywać wyłącznie rolę ochrony przed zabrudzeniami czy uszkodzeniami. Dzięki lateksowym nadrukom oraz bezpiecznym klejom są trwałe i estetyczne. Świetnie nadają się do dekoracji fragmentu lub całej ściany, sufitu, szyby – w salonie lub sypialni. Naklejki od Lotari pozwalają wybrać dowolny motyw – zdjęcie zachodzącego słońca, łąkę pełną kwiatów, górskie szczyty lub inspirujący napis – i stworzyć własne naklejki o rozmiarze nawet 2000×300 cm!

Lotari, naklejka z nadrukiem Zachód Słonca nad Morzem

Lotari, naklejki z nadrukiem Wyznanie i Słonie

Zobacz kolekcje naklejek Lotari do różnych wnętrz

Jeśli szukasz oryginalnego pomysłu na prezent, wybierz spersonalizowane kolekcje nadruków na obrazy, poduszki i naklejki od Lotari. Dzięki temu w piękny i stylowy sposób wyznasz uczucia bliskiej osobie.