Czy rolety są odpowiednie do pokoju dziecka? Jak najbardziej. Nie gromadzą kurzu szkodliwego dla malucha i równie skutecznie jak zasłony chronią przed światłem. Sprawdź, jak wybrać rolety dla swojej pociechy.

Jak zaaranżować pokój dziecka, by był przytulny? Na pewno warto odejść od tradycyjnych kolorów zarezerwowanych dla dorosłych. Tutaj powinny rządzić delikatne pastele lub jaskrawe barwy, które rodzicom mogłyby wydać się zbyt krzykliwe. Królestwo Twojego dziecka to kraina nieskrępowanej wyobraźni, dlatego urządź je kolorowo i z pomysłem. Zamiast zasłon i firan wybierz wygodne i bajecznie wzorzyste rolety z kolekcji Hasbro z bohaterami bajek, ulubieńcami wszystkich maluchów.

Bezpieczeństwo w pokoju dziecka przede wszystkim

Kupując zabawki dla dziecka, sprawdzasz, czy mają atesty i oznaczenia CE. To naturalne. W przypadku rolet możesz być pewna, że będą one bezpieczne dla malucha, ponieważ nadruki znajdujące się na roletach Lotari wykonano z ekologicznych farb, trwałych i zapewniających żywe, wyraziste kolory.

Nie chcesz, by łańcuszek rolety nieestetycznie zwisał i kusił Twoje dziecko? Wystarczy Ci napinacz, który sprawi, że łańcuszek zawsze będzie napięty i nigdy się nie zaplącze.

Dla dziewczynki – kolekcja rolet My Little Pony

Fioletowa Twilight Sparkle, fuksjowa Pinkie Pie czy żółto-różowa Fluttershy? Która dziewczynka nie uwielbia uroczych kolorowych koników? Teraz możesz spełnić marzenie swojej córki i udekorować jej pokój roletami z ulubionymi bohaterami My Little Pony.


Lotari, roleta mini zaciemniająca clever spring My Little Pony

 

Dla chłopca – rolety z Transformersami

Twoje dziecko jest fanem Optimus Prime i Bumblebee? Podaruj mu ozdobne rolety okienne z wizerunkiem samochodowych robotów. Do wyboru są rolety zaciemniające i transparentne. 

Dla nastolatka – Dec’n’Roll, czyli sposób na rolety i dodatki do pokoju

Masz starsze dziecko? Pozwól mu zostać dekoratorem wnętrz i wyrazić własny gust w aranżacji pokoju. Kolekcje rolet Lotari, naklejek, tapet, lamp czy poduszek z nowoczesnymi wzorami dla nastolatków znajdziesz tutaj. Twoje dziecko chce zaprojektować roletę lub inne dodatki z wybranym przez siebie nadrukiem? Dzięki wirtualnemu projektantowi Dec’n’Roll to możliwe.