Lato często bywa kapryśne. Przychodzi, kiedy chce i od razu zaskakuje wysoką temperaturą. Jednak o ile czasami narzekamy na upały, to jednak marzymy, żeby zostało jak najdłużej. Niektórzy nawet chcieliby, żeby trwało przez cały rok. Ale zaraz – to przecież możliwe i wyjątkowo proste. Co powiesz na roletę lub tapetę z ulubionym wakacyjnym zdjęciem? To kilka z dodatków, które pozwolą Ci stworzyć letnie aranżacje. Jesteś ciekawa pozostałych?

Planujesz wypoczynek? A może niedawno wróciłaś z urlopu i już tęsknisz do kolejnej wyprawy? Wykorzystaj dobrą pogodę do zmian. Pomyśl o kilku nowych akcesoriach do salonu, które w jednej chwili odświeżą wnętrze oraz wprowadzą letni klimat.

Wypoczynek nad morzem w 3D i na tapecie

Nie musisz być wilkiem morskim, żeby lubić słuchać szumu morza. Tak samo nie trzeba mieszkać na Pomorzu, żeby co rano zachwycać się wschodem i zachodem słońca w otoczeniu błękitu fal. Zrobisz to we własnym domu. Zapytasz, ale jak? Po prosty naklej na ścianę tapetę 3D i gotowe! Możesz wybrać jedno z tysięcy zdjęć znad morza lub wgrać swoje np. z ostatnich wakacji.

Lotari, tapeta z nadrukiem Kobieta na Plaży

Lotari, tapeta z nadrukiem Wiatr

Zobacz tapety z rajskimi nadrukami od Lotari

Widoki na słoneczne podróże – odsłoń się na nowe rolety

Słońce to najważniejsze źródło witaminy D w organizmie. Pod działaniem promieni słonecznych UVB skóra wytwarza tyle witaminy D, że jest w stanie pokryć aż 90 proc. dziennego zapotrzebowania. W rozsądnych ilościach słońce pozytywnie wpływa na organizm, jednak czasem warto poszukać odrobiny cienia. Nie chcesz całkowicie rezygnować ze słońca? W takiej sytuacji po prostu zasuń rolety i ciesz się pięknymi widokami na słoneczne plaże lub inne wakacyjne krajobrazy. Do wyboru masz rolety z nadrukami:

  • przepuszczające światło – transparentny materiał przepuszcza łagodne światło i chroni przed nadmiernym nasłonecznieniem wnętrza;
  • nieprzepuszczające promieni słonecznych – dzięki zastosowaniu podgumowanej tkaniny, roleta blokuje dostęp słońca i tym samym pozwala obniżyć temperaturę we wnętrzu;
  • Screen – wykonane w technologii, która gwarantuje wysoką ochronę przeciwsłoneczną i blokadę aż 97 proc. promieni UV.

Lotari, rolety z nadrukiem Słońce

Zobacz kolekcje rolet z wakacyjnymi nadrukami od Lotari

Spacer po lesie w salonie – poduszki z nadrukami i obrazy

Czy wiesz, że zapach lasu, podobnie jak szum morskich fal, zmniejsza stres i relaksuje? Nic dziwnego, że latem tak chętnie spacerujesz wśród drzew i krzewów. Poza tym zielony to najmodniejszy kolor 2017 roku, który wprowadza równowagę i spokój do wnętrz. Jest więc nie tylko efektowny, lecz także sprzyja dobremu samopoczuciu.

A gdyby tak przenieść chociaż kawałek zielonego zakątka na sofę w salonie – czy nie byłoby przyjemniej wypoczywać? Sposobem na leśny zapach może być aromatyczna świeca, a na soczyście zielone leśne runo na kanapie – poduszki, a na ścianach – obrazy.

Lotari,poduszki z nadrukami Las i Liście, obraz Zachód słońca w górach

Zobacz poduszki z nadrukami lasu od Lotari

Kolory na poszewkach oraz obrazach są nasycone i głębokie, a co równie ważne – do ich wykonania używane są wyłącznie ekologiczne, hipoalergiczne tusze. Dzięki temu dekoracje są efektowne i przyjazne środowisku – naturalnie, czyli zupełnie tak jak las.

Zobacz kolekcje obrazów od Lotari

Znajdź swój sposób na oryginalne aranżacje w całym domu. Co powiesz na hygge, lagom albo wiosenną metamorfozę? Z tapetami, roletami i poduszkami od Lotari każda stylizacja wnętrz jest możliwa.