Już za kilkanaście dni mikołajki! Na szczęście nie trzeba czekać z podarunkami do 6 grudnia i już dziś można pomyśleć o prezencie… dla siebie. Przewrotnie, prawda? Ale każdy przecież zasługuje na odrobinę przyjemności, a nic tak nie umila długich jesiennych wieczorów jak wybieranie nowych dodatków do salonu oraz sypialni.

Jak zmienić wnętrze, a przy okazji poprawić sobie humor? Efektownym i prostym sposobem jest udekorowanie domu kilkoma nowymi drobiazgami.

Siedząc wygodnie na kanapie, możesz puścić wodze fantazji i z kolorowymi nadrukami, grafikami oraz zdjęciami od Lotari, stworzyć niepowtarzalne kreacje. Tak indywidualne jak Ty!

Poduszki ze spersonalizowanym nadrukiem – niech zawsze będzie kolorowo i miękko

Czy wiesz, że już starożytni Egipcjanie korzystali z poduszek? Do dziś nie wynaleziono rzeczy, która mogłaby je zastąpić. Jednak obecnie – w porównaniu z minionymi epokami – poduszki pełnią dwie role: służą dekoracji i poprawie komfortu podczas snu lub wypoczynku. Jeśli nie zadowalają Cię gotowe, bliźniaczo wyglądające poszewki, podaruj sobie miękki komfort w Twoim stylu i zdecyduj, co ma się znaleźć na poduszkach.

Masz w sobie nieposkromiony zew przygód, marzysz o dalekich podróżach i nieznanych lądach? Tylko od Ciebie zależy, czy spełnisz swoje marzenia. Żeby je urzeczywistnić na początku możesz zacząć o nich śnić i dlatego zadbaj o miękkie poduszki z inspirującymi zdjęciami i obrazami.

Wybierz nowe poduszki

Lotari, poduszki z nadrukiem, LódPióra i Niebo

Uwielbiasz otaczać się kwiatami, naturalnymi materiałami i dodatkami? Niech Twoje poduszki dopełnią zieloną aranżację sypialni lub salonu. Podaruj sobie bezpieczne i trwałe nadruki, na których rozkwitnie dzikie kwiecie, zazieleni się las lub rozkołyszą liście palmy.

Lotari, poduszki z nadrukiem, Las, Zachód Słońca i Liście Palm

Fototapety i obrazy – miej oko na najwspanialsze widoki

Znudziły Ci się ściany w Twoim mieszkaniu? Wydają się płaskie oraz szare? Możesz dodać im koloru na dwa sposoby. Fototapeta z wybranym nadrukiem np. zachodzącego słońca nad morzem lub tropikalnej dżungli ożywi wnętrza. Chcesz każdego dnia cieszyć się wakacyjnymi wspomnieniami? Uwiecznij je w formie fototapety na swojej ścianie lub obrazów z własnych zdjęć.

Lotari, fototapeta Korfu

Lotari, fototapeta z nadrukiem San Lorenzo

Wybierz fototapetę z nadrukiem lub własnym zdjęciem

Zostań projektantem wnętrz i właścicielem galerii obrazów. Niech na Twoich ścianach znajdą się dokładnie takie obrazy, o jakich marzysz. Abstrakcyjne, realistyczne lub złożone z ulubionych cytatów. Ty wybierasz!

Wybierz nowe obrazy

Lotari, obrazy Kolory i Komiks

Lampy i rolety z nadrukami – światło i cień w Twoim stylu

Jesienią jak nigdy w ciągu roku marzysz o tym, żeby zaszyć się w domu pod kocem i w cieple poczytać książkę lub obejrzeć ulubiony serial? Od szarości za oknem łatwo uciekniesz dzięki roletom z nadrukami np. rajskiej plaży lub afrykańskiej sawanny.

Lotari, roleta z nadrukiem Plaża

Lotari, roleta z nadrukiem Sawanna

Odsłoń się na piękne okna w Twoim domu i pozwól, żeby rolety ożyły niespotykanymi kolorami oraz wzorami, a nawet dowolnym zdjęciem.

Wybierz nowe rolety na swoje okna

Nie zapomnij też wpuścić odrobiny światła do salonu i sypialni. Teraz możesz sprawić sobie niezwykły dodatek w postaci spersonalizowanej lampki z nadrukiem. Tak jak na roletach na jej kloszu może znaleźć się wybrane przez Ciebie zdjęcie.

Lotari, lampki z nadrukami, Liśćie, Łuki i Kwiaty

Stwórz własną oryginalną lampkę

Masz już pomysł na prezent dla siebie? A może nasze nadruki zainspirowały Cię i w tym roku na Boże Narodzenie podarujesz swoim bliskim spersonalizowane prezenty z najpiękniejszymi dedykacjami? W Lotari znajdziesz ich pod dostatkiem.