Kwiaty, słodycze, kosmetyki, wino – to najczęściej kupowane prezenty z okazji Dnia Matki. W tym roku chciałbyś wręczyć mamie niezwykły prezent i podarować jej coś, czego na pewno się nie spodziewa? Podpowiadamy, jak zaskoczyć ukochaną osobę oryginalnymi i spersonalizowanymi dodatkami do domu.

Jak dobrze znasz swoją mamę? Wiesz, jakie ma hobby? Zastanów się, co najbardziej lubi i jakie dodatki najlepiej wyrażają jej osobowość. Żeby ułatwić Ci zadanie, przedstawiamy 3 propozycje, wśród których na pewno znajdziesz idealny upominek na Dzień Matki.

Pomysł na prezent dla mamy – zachowajcie wspomnienia na dłużej

Razem z rodziną zbieracie wiele zdjęć, zapisywanych jedynie w folderze na pulpicie? Nie chowaj ich wśród tysięcy innych plików. Pomyśl, jak wspaniale byłoby zgromadzić fotografie, które przedstawiają najbliższe Ci osoby w trakcie świąt, wakacji czy innych ważnych wydarzeń, by później przenieść te wspomnienia na… dodatki do domu.

Lotari, obraz Szczęśliwa rodzina, poduszka Matka i Córka

Na stronie Lotari.pl możesz wgrać wybrane przez siebie zdjęcie, a następnie zaprojektować spersonalizowaną poduszkę, obraz, naklejkę, lampkę, a nawet roletę lub tapetę na ścianę. Jak to zrobić?

  1. Wgraj zdjęcie bezpośrednio ze swojego komputera.
  2. Wybierz dodatek, na którym ma pojawić się zdjęcie.
  3. Wykadruj fotografię i dodaj kilka efektów, jeśli masz ochotę.
  4. Złóż zamówienie i czekaj na dostawę.

Pomysł na prezent dla mamy – niespodzianka dla każdej romantyczki

Wazony zawsze pełne świeżych kwiatów, pastelowa i jasna kolorystyka oraz zwiewne tkaniny – ten opis doskonale oddaje wygląd wnętrz urządzanych przez Twoją mamę? Rozejrzyj się po pokojach i zobacz, czy nie brakuje w nich jeszcze jakichś dekoracji, np. poduszek, które pasują do każdego pokoju i – poza pełnieniem funkcji estetycznej – są również bardzo użyteczne.

Lotari, poduszka Motyl, lampka z nadrukiem

Poduszki z kwiatowymi wzorami od Lotari.pl w domu mamy kochającej romantyczne dodatki będą komponować się ze stylistyką każdego z pomieszczeń.

  • Do  salonu, gdzie dominują kwiatowe wzory, warto wybrać poduszkę z motywem roślinnym w tym samym kolorze co inne dekoracje.
  • W sypialni pełnej delikatnych, zwiewnych tkanin najlepiej sprawdzą się kwiatowe poduszki z przewagą białej lub kremowej barwy.
  • W jadalni poduszki z pastelowymi nadrukami kwiatów będą się dobrze prezentować na krzesłach jako miękkie oparcia lub siedziska.

Pomysł na prezent dla mamy – dodatki dla miłośniczki nowoczesnego wzornictwa

Jeśli Twoja mama nie przepada ani za kwiatami, ani za pastelowymi kolorami, a w jej domu przeważa nowoczesny wystrój, możliwe, że spodobają się jej prezenty podkreślające charakter nowoczesnych pomieszczeń. Co podarować mamie lubiącej współczesne, niekiedy abstrakcyjne wzory?

Lotari, obrazy Kobieta i mężczyzna i Geometria

Najlepszy sposób na efektowne podkreślenie walorów modernistycznego wnętrza stanowi zawieszenie na ścianach obrazów z geometrycznymi wzorami. Mogą to być:

Podobają Ci się oryginalne propozycje na prezent z okazji Dnia Matki? Na stronie www.lotari.pl znajdziesz jeszcze więcej pomysłów na spersonalizowane dekoracje wnętrz, dzięki którym zrobisz swojej mamie wyjątkową niespodziankę.