Według badań przeprowadzonych przez CBOS ponad 50% Polaków robi postanowienia noworoczne. Choć jest to dość optymistyczne, należy mieć na uwadze, że wyznaczone na początku roku cele realizuje… tylko 10% osób! Czy istnieją sposoby, dzięki którym dotrzymanie noworocznych obietnic będzie łatwiejsze? Jak za pomocą drobnych zmian w mieszkaniu szukać motywacji? Poznaj 3 najlepsze rozwiązania.

Na listach najpopularniejszych postanowień noworocznych najczęściej znajdują się: utrata wagi, awans w pracy lub jej zmiana, a także częstsze podróżowanie. Co zrobić aby dotrzymać wszystkich obietnic? Przede wszystkim warto zacząć od drobnych zmian, a te najlepiej wprowadzić w najbliższym otoczeniu. Zobacz, jak to zrobić.

„Schudnę!” – Motywatory w stylu fit

Dobra kondycja, smukła sylwetka i ten jeden wymarzony rozmiar – próbujesz zgubić zbędne kilogramy? A może po prostu chcesz się lepiej czuć we własnym ciele? Do regularnych ćwiczeń i zdrowej diety z pewnością nie zachęcą Cię surowe zakazy. Dużo lepiej sprawdzą się motywatory w postaci cytatów umieszczonych na poduszkach.

Lotari, poduszka z nadrukiem Yes, You Can

Nie każdy musi od razu lubić intensywne treningi. Dlatego najlepiej zacząć od spokojnych ćwiczeń w domu trwających zaledwie kilka minut. W trakcie treningów w mieszkaniu możesz wykorzystać poduszki z motywującymi tekstami. „Dasz radę”, „Ściśnij mnie aby schudnąć” oraz „To dobry dzień na trening” – miękkie dekoracje z takimi napisami posłużą Ci jako lekkie hantle, siedziska do ćwiczeń na podłodze, a nawet jako antypoślizgowe maty.  Poduszki od Lotari.pl są bardzo wytrzymałe, w związku z czym nie musisz się martwić, że w trakcie treningu rozerwiesz poszewkę lub uszkodzisz nadruk.

Lotari, poduszka z nadrukiem Hug Me

„Dostanę awans!” – Praktyczne cytaty dla Ciebie

Lubisz swoją pracę, jednak chcesz jeszcze bardziej rozwijać swoje umiejętności? Czujesz, że Twoja pensja powinna być wyższa, jednak obawiasz się rozmowy z szefem? Zamiast ciągle zastanawiać się, „co by było gdyby…”, zacznij działać. W podjęciu odpowiednich kroków pomogą Ci… inspirujące cytaty umieszczone w różnych punktach mieszkania.

Lotari, fototapeta Wake Up and Be Awesome

W widocznym miejscu w domu – np. naprzeciwko drzwi wejściowych lub w salonie zawieś obraz od Lotari.pl z motywującym cytatem. Na pewno po kilku dniach przyjdzie taki moment, w którym spojrzysz na zawieszone płótno i zdecydujesz, że właśnie teraz jest najlepszy czas na zmiany. Nie możesz znaleźć cytatu, który według Ciebie będzie najlepszym motywatorem? Zaproponuj własny tekst, wybierając opcję „Wgraj własne zdjęcie” na stronie Lotari.

Lotari, obraz Motywacja, fototapeta Sztuka Nowoczesna

„Zwiedzę egzotyczny kraj!” – Garść inspirujących zdjęć

Z każdym rokiem Polacy chcą zwiedzać coraz dalsze kraje. Wśród egzotycznych miejsc bardzo dużą popularnością cieszą Tajlandia, Dominikana, Kuba, Zanzibar, Kenia, Mauritius, a także Zjednoczone Emiraty Arabskie. Chcesz zobaczyć jedno z tych miejsc na żywo, jednak obawiasz się, że sobie nie poradzisz?

Lotari, fototapeta Nepal, obraz Podróżnik

Przede wszystkim postaraj się poznać dany kraj nie tylko w teorii. Poszukaj zdjęć, które pokażą Ci najpiękniejsze widoki, zabytki, ludzi. Wybierz te, które uważasz za najlepsze, a następnie umieść je na poduszkach lub obrazach. Jak to zrobić? Na stronie www.lotari.pl możesz wgrać własne zdjęcie, a następnie wybrać produkt, na którym ma ono zostać umieszczone. Poza obrazami i poduszkami możesz zdecydować się na lampki, rolety, żaluzje czy naklejki.

Więcej inspirujących pomysłów na zmiany w aranżacji znajdziesz na stronie głównej Lotari.