Twoja łazienka jest czysta, śnieżnobiała i… dość nudna? Jeśli chcesz nieco ożywić jej aranżację, to pomyśl o ozdobieniu ścian oraz mebli stylowymi naklejkami Easy Dot. Przeczytaj nasz tekst i poznaj proste sposoby na zmianę oblicza Twojej łazienki.

Dekoracje do łazienki powinny być nie tylko wyraziste, lecz także odporne na wilgoć czy zabrudzenia – dlatego ich wybór nie jest prostym zadaniem i wiele osób w ogóle rezygnuje z dodatków w tej przestrzeni.

Naklejki Easy Dot od Lotari dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów świetnie sprawdzają się w roli łazienkowych dodatków:

  • punktowo naniesiony klej gwarantuje, że woda, która dostanie się pod naklejkę, szybko się spod niej wydostanie za sprawą wolnych przestrzeni między miejscami z klejem;
  • certyfikaty Oeko-tex i Greenguard zapewniają ekologiczność i bezpieczeństwo dla zdrowia Twojego i Twojej rodziny.

Gdzie naklejki będą wyglądały najlepiej? Jakie inne zalety mają? Jak przy pomocy tych dekoracji możesz ozdobić swoją łazienkę? Przekonaj się sam!

Ożyw wygląd ścian i mebli dzięki dużym naklejkom

Naklejki Easy Dot są dostępne w dwóch formach. Pierwsza z nich to arkusze zadrukowane w całości, przypominające tapety – świetnie sprawdzą się w charakterze okleiny na tak różne materiały, jak szkło czy gładkie ściany.

Dzięki wytrzymałości i łatwości, z jaką przylegają do nawet bardzo gładkich powierzchni, możesz uczynić z naklejek tego typu główny element dekoracyjny w łazience. Wystarczy pokryć ścianę naklejkami w eksponowanym miejscu, aby przełamać jednostajną, dominującą biel pomieszczenia.

Lotari, naklejki Maritime

Poznaj także inne sposoby na odświeżenie wnętrza – nie tylko w łazience. Naklejki Easy Dot przydadzą się też do ożywienia wyglądu łazienkowych mebli. W tej roli świetnie sprawdzą się naklejki z geometrycznymi i różnokolorowymi motywami.

Lotari, naklejki Zaciszne Miasteczko

Lotari, naklejki Romby

Zobacz naklejki Lotari

Co zrobić wówczas, gdy stwierdzisz, że naklejki Easy Dot będą lepiej wyglądały w innym miejscu łazienki niż dotychczasowe? Otóż klej, jakim są pokryte, nie zostawia śladów, dlatego naklejek można używać wielokrotnie – bez problemu je odkleisz i przykleisz ponownie.

Naklejki-zabawki – pobaw się w aranżację łazienki ze swoim dzieckiem

Drugi typ naklejek Easy Dot to arkusz z nacinanymi elementami, które można odklejać pojedynczo i dzięki temu tworzyć wyjątkowe kompozycje na ścianach czy meblach. Tego typu dekoracje do łazienki to świetny sposób na uczynienie z pomieszczenia miejsca przyjaznego dzieciom oraz… okazja do wspólnej, kreatywnej zabawy.

  • Jeśli wybierzesz naklejki Błękitne Marzenia, możesz poprosić malucha, aby ozdobił nimi okolice wanny np. w czasie kąpieli. Dekoracje są odporne na wodę, więc bez problemu przyczepią się do ściany.

Lotari, naklejki Błękitne Marzenia

  • Naklejki Podwodny świat pozwolą Twojemu dziecku ozdobić np. kabinę prysznicową mieszkańcami morza – będą wyglądały zabawnie, a przy okazji ich naklejania możesz opowiedzieć o zwierzętach, które żyją pod wodą.

Lotari, naklejki Podwodny Świat

Zobacz inne naklejki Easy Dot

Naklejki z nacinanymi elementami są dostępne w dwóch wariantach bazy: białym i mlecznym, dlatego bez problemu dopasujesz dekorację do odcienia ściany w łazience. Na przykład naklejki na mlecznym tle wyglądają lepiej na powierzchni kabiny prysznicowej.

Szukasz więcej inspiracji do odnowienia wyglądu Twojego mieszkania za pomocą prostych dodatków? Blog Lotari jest pełen porad, dzięki którym łatwiej Ci będzie wykorzystać potencjał zindywidualizowanych tapet, naklejek czy rolet.