Szukasz oryginalnego pomysłu na okazanie miłości? Zamiast o bukiecie kwiatów lub innym tradycyjnym prezencie pomyśl o niespodziance dla Twojej drugiej połówki. Pokaż swoje uczucia w piękny sposób – podaruj wyjątkową, spersonalizowaną fototapetę. Taki upominek będzie trwałą pamiątką, która nie zniknie następnego dnia jak bombonierka ani nie ulotni się niczym zapach perfum.

Love is in the air… Chyba każdy słyszał ten przebój Paula Younga. Może nie wiesz, ale słowa tej lub innych piosenek o miłości, romantyczny krajobraz albo zdjęcie mogą codziennie cieszyć wzrok i serce ukochanej osoby. W jaki sposób? Niepowtarzalny, romantyczny oraz wyjątkowo efektowny, czyli uzyskany za pomocą fototapety. Znajdź swoją inspirację na prezent i oczaruj nietuzinkowym podarunkiem kogoś, kogo kochasz.

Jak powiedzieć „kocham” na tysiąc sposobów?

Zakochałaś/eś się i… masz motyle w brzuchu, Twoje serce bije jak szalone, gdy tylko spotykasz się z drugą połówką. Po prostu – miłość wisi w powietrzu. Co zatem robić? Czasem warto poddać się uczuciu, które sprawia, że wszystko dookoła rozkwita i nabiera nowych, wspaniałych barw. Nie bój się okazać tego, co czujesz. Jeśli brak Ci słów – pomocny okaże się prezent w postaci stylowej fototapety ozdobionej jednym z wielu wzorów. Warto o tym pomyśleć, zwłaszcza że do końca lutego na hasło: LOVE nadruki Lotari są dostępne w atrakcyjnych cenach.

Zobacz, jakie formy może przybrać Twoje wyznanie.

 Lotari, fototapeta Miłość, poduszka Biały Kot

Lotari, fototapeta Drzewo SerceMade with Love

Lotari, fototapeta Miłość, poduszka Serca

Pierwsza randka, wakacje, zaręczyny lub ślub – nie zapominaj o tych wyjątkowych chwilach. Wgraj Wasze wspólne zdjęcie i zrób z niego portret w wielkim formacie na ścianie.

Lotari, fototapeta Zakochana Para

Jak przygotować ścianę do położenia fototapety?

Jeśli wybrałeś już wzór i zamówiłeś fototapetę, warto na chwilę zejść z obłoków, żeby sprawdzić, jak prawidłowo nakleić ją na ścianę. Dobrze to zrobić, zwłaszcza jeśli szykujesz niespodziankę i chcesz, by ukochana osoba w walentynki tuż po przebudzeniu mogła zobaczyć, jak pięknie ozdobiłeś ścianę. Wystarczy wykonać kilka kroków:

  • sprawdź, czy ściana jest czysta i sucha,
  • jeżeli wcześniej znajdowała się na niej tapeta, upewnij się, że nie zostały żadne warstwy i fragmenty starych wzorów,
  • w przypadku ściany malowanej farbą umyj ją mydłem malarskim i w razie potrzeby przetrzyj papierem ściernym, żeby zlikwidować nierówności,
  • „gołą” ścianę, a więc taką, która nie była malowana farbą ani ozdabiana tapetą, pokryj środkiem gruntującym,
  • następnie zaznacz miejsce, na którym nakleisz fototapetę (użyj do tego poziomicy),
  • nakładaj klej zgodnie z instrukcją,
  • żeby fototapeta była prawidłowo położona, bez bąbelków powietrza i nierówności, skorzystaj z gumowego wałka do tapet – i gotowe!

Poznaj też inne pomysły na wyznawanie uczuć – poduszki ze spersonalizowanymi nadrukami, kolorowe lampki i obrazy.