Najlepszy przyjaciel, wytrwały opiekun, superbohater – po prostu tata. Już 23 czerwca ta jedna z najważniejszych osób w Twoim życiu będzie obchodziła swoje święto – Dzień Ojca. W tym roku możesz sprawić swojemu tacie bardzo oryginalną niespodziankę. Zobacz, jakim wspaniałym podarunkiem mogą być ozdobne wzory Dec’n’Roll!

Kolejna para skarpetek? Breloczek do kluczy lub smycz? A może książka? Wszystko to jest bardzo przydatne, jednak w tym roku zaskocz swojego tatę prezentem, którego na pewno nie będzie się spodziewał. Nadruki i naklejki Dec’n’Roll na Dzień Ojca przygotowane przez Lotari możesz teraz kupić w promocyjnej cenie – aż o 30% taniej. Nie czekaj! Promocja trwa od 18.06–26.06.2016 r.

Zobacz nasze 3 wyjątkowe wzory i wybierz ten, który pasuje do Twojego taty!

1. Prezent na ścianę dla najlepszego taty

Lotari.pl, wzór Dec'n'Roll na Dzień Ojca – Bohaterski, Kochany, Przystojny, Fantastyczny 

Pobierz

Kolorowe naklejki na ścianę czy nadruki na tapetę kojarzą Ci się głównie z dekoracjami w pokoju dziecięcym? Czas to zmienić. Spraw swojemu tacie wyjątkowy prezent, dzięki któremu jego sypialnia czy wspólny salon zmienią się nie do poznania.

Który ojciec nie chciałby mieć naklejki lub nadruku z napisem „Bohaterski, Kochany, Przystojny, Fantastyczny”? Taki prezent na pewno wywoła uśmiech na twarzy Twojego taty.

2. Nadruk dla taty na rolecie

Lotari.pl, wzór Dec'n'Roll na Dzień Ojca - Najlepszy tata

Pobierz

Ozdobne nadruki z okazji Dnia Ojca będą świetnie wyglądać również na roletach. Dekoracja przedstawiająca wąsatego gentelmana w kapeluszu będzie się pięknie prezentować zarówno na jasnych roletach, jak i tych zaciemniających, które blokują wpadające do pomieszczenia światło.

W których pokoju najlepiej zawiesić roletę z nadrukiem na Dzień Ojca? Możliwości jest mnóstwo. Ta oryginalna dekoracja okienna będzie bardzo ładnie wyglądać w sypialni. A może Twój tata będzie chciał ją zawiesić w swoim gabinecie? Dzięki temu – nawet w trakcie przygotowywania skomplikowanego projektu – będzie wiedział, że jest najlepszy.

3. Ozdobne naklejki dla taty na poduszkach i lampkach

Lotari.pl, wzór Dec'n'Roll na Dzień Ojca - Najlepszy tata

Pobierz

Miękkie i wygodne poduszki czy ozdobne lampki to prezent jedynie dla kobiet? Niekoniecznie. Wystarczy drobna zmiana, aby stały się perfekcyjnym prezentem dla każdego ojca. Jak to zrobić? Wystarczy ozdobić je nadrukiem Dec’n’Roll z prawdziwie męskim wzorem… motocykla. Poduszki w klasycznych – białych i czarnych – barwach Twój tata będzie mógł rozłożyć na kanapie, łóżku w sypialni czy parapecie. Natomiast motoryzacyjna lampka na pewno będzie praktycznym dodatkiem każdego biurka w gabinecie.

Jak zamówić wyjątkowy upominek Dec’n’Roll na Dzień Ojca?

Od idealnego prezentu na Dzień Ojca dzielą Cię tylko 3 proste kroki:

  1. Wejdź na stronę Lotari.pl i wybierz opcję „Własne zdjęcie”.
  2. Wybierz wzór Dec’n’Roll na Dzień Ojca. Pobierz je stąd:

a) Best Dad 

b) Najlepszy tata

c) Bohaterski, Kochany, Przystojny, Fantastyczny

Możesz też wybrać inny dowolny wybrany przez Ciebie wzór – mamy ich naprawdę dużo! 

3. Wybierz przedmiot, na którym ma się znaleźć nadruk (ściana, tapeta, roleta, poduszka, lampka lub panel track) – zobacz, jak może to wyglądać:

 

Chcesz dostać 30% zniżkę? W trakcie składania zamówienia wpisz kod: TATA

Prezent na Dzień Ojca jest już prawie Twój. Po zakupieniu wybranego wzoru wystarczy tylko poczekać na przesyłkę. Udanego Dnia Ojca!